Kup w ciągu: 1h 16m 45s - wyślemy jeszcze dziś

Classen Noox Baby Boom 15 MDF listwa przypodłogowa

(kod: 24649) Classen
46 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 23.10.2019
  • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
  • Pozostało: 1h 16min
  • kod: 24649

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Długość [cm] 201,6
Szerokość [cm] 1,8
Wysokość [cm] 9
Materiał mdf

Opis produktu

Classen LogoListwa podłogowa NOOX 90 Baby Boom 15 została stworzona z myślą o pokoju dziecięcym. Jej krawędzie tworzą trwałe, niewidoczne łączenia. Listwa ta jest elastyczna i ukosowana pod kątem 45 stopni. Do jej instalacji nie potrzeba narożników, łączników czy klipsów montażowych.

Listwa składa się z bazy, czyli oprawki (w tym przypadku w kolorze białym) oraz dwustronnej wkładki, która z jednej strony jest biała, a z drugiej posiada wybrany dekor. Umożliwia to obrócenie jej i zmianę na białą w dowolnym momencie. Listwa Baby Boom 15 posiada wesoły nadruk pasujący do pokoju dziecięcego. Najwyższa jakość druku cyfrowego sprawia, że dekory są idealnie dopasowane do wybranych wzorów z oferty marki Classen.

Classen Noox Baby Boom 15 MDF listwa przypodłogowa

Listwy podłogowe z MDF

Listwa podłogowa NOOX 90 Baby Boom 15 została wykonana z MDF. Tego typu produkty występują w wersji lakierowanej, laminowanej oraz fornirowanej. Do głównych ich zalet zaliczyć można dużą odporność mechaniczną. Takie listwy są dostępne w wielu różnych wzorach oraz kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Funkcje listwy przypodłogowej

Jedną z funkcji listwy podłogowych jest zakrywanie dylatacji podłogi. Szczelina powstająca pomiędzy powierzchnią podłogi a ściany jest niezbędna, by pracujący materiał podłogi i skurcze konstrukcyjne stropu miały możliwość ruchów, czyli dylatacji. Bez niej posadzka mogłaby być narażona na pękanie lub wypaczenia. Listwa wykończeniowa skutecznie maskuje nieestetyczne linie i wykańcza styk podłogi ze ścianą. Tego typu produkt sprawia również, że ściana na styku z podłogą nie jest narażona na zawilgotnienie, zabrudzenia czy uszkodzenia. Co więcej, za listwą można skutecznie przeprowadzić kable elektryczne i inne przewody, sprawiając, że stają się one niewidoczne. Taki produkt jest również doskonałym elementem dekoracyjnym podkreślającym styl, w jakim zostało urządzone dane wnętrze.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • długość: 2016 mm
  • szerokość: 18 mm
  • wysokość: 90 mm

Materiał: MDF

Kolor/Wzór: biały, misie

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Długość [cm] 201,6
Szerokość [cm] 1,8
Wysokość [cm] 9
Materiał mdf

Dostawa i montaż mebli:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt nie jest objęty gwarancją producenta. Brak gwarancji nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×