Kup w ciągu: 1h 47m 30s - wyślemy jeszcze dziś

Classen Noox Baby Boom 3 MDF listwa przypodłogowa

(kod: 24647) Classen
46 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 23.10.2019
  • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
  • Pozostało: 1h 47min
  • kod: 24647

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Długość [cm] 201,6
Szerokość [cm] 1,8
Wysokość [cm] 9
Materiał mdf

Opis produktu

Classen LogoNajwięcej osób decyduje się na dopasowanie listew do koloru desek podłogowych. Pod uwagę należy wziąć tutaj jednak nie tylko barwę produktu, lecz również jego kształt. W pokoju dziecięcym doskonale sprawdzą się uniwersalne listwy. Model Classen Noox Baby Boom 3 MDF listwa przypodłogowa łączy prostotę oraz wesoły design, który przypadnie do gustu naszym pociechom.

Classen Noox Baby Boom 3 MDF listwa przypodłogowa - aranżacja

Listwa podłogowa NOOX 90 Baby Boom 3 marki Classen

Listwy podłogowe Noox to wygodne rozwiązanie - wykonane z MDF, są elastyczne i ukosowane pod kątem 45 stopni. Ich krawędzie tworzą trwałe oraz niewidoczne łączenia. Montaż produktu jest intuicyjny i szybki, a co więcej – nie wymaga stosowania łączników, narożników czy klipsów bazowych.

Listwa składa się z bazy, czyli oprawki (w tym przypadku w kolorze białym) oraz dwustronnej wkładka, która z jednej strony jest biała, a z drugiej posiada wybrany dekor. Umożliwia to obrócenie jej i zmianę na białą w dowolnym momencie. Najwyższa jakość druku cyfrowego sprawia, że dekory są idealnie dopasowane do wybranych wzorów z oferty marki Classen. Znaleźć można tutaj także szeroką gamę wzorów, które idealnie sprawdzą się w dziecięcych pokojach. Listwa podłogowa NOOX 90 Baby Boom 3 została stworzona z myślą o dziecięcych pokojach.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • długość: 2016 mm
  • szerokość: 18 mm
  • wysokość: 90 mm

Materiał: MDF

Kolor/Wzór: biały, auta

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Długość [cm] 201,6
Szerokość [cm] 1,8
Wysokość [cm] 9
Materiał mdf

Dostawa i montaż mebli:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt nie jest objęty gwarancją producenta. Brak gwarancji nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×