Kup w ciągu: 1h 47m 00s - wyślemy jeszcze dziś

Classen Noox Baby Boom 7 MDF listwa przypodłogowa

(kod: 24648) Classen
46 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 23.10.2019
  • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
  • Pozostało: 1h 47min
  • kod: 24648

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Długość [cm] 201,6
Szerokość [cm] 1,8
Wysokość [cm] 9
Materiał mdf

Opis produktu

Classen LogoClassen Noox Baby Boom 7 MDF listwa przypodłogowa to wytrzymała i trwała listwa przypodłogowa wykonana z MDF. Listwa podłogowa NOOX 90 Baby Boom 7 nie wymaga stosowania klamr. Środkowa część tego typu produktów jest usuwana i stanowi zasłonę dla ulokowanych pod nimi kołków, które w bezpośredni sposób łączą zasadniczą część listwy ze ścianą. Jeżeli produkt bezklamrowy ma być stosowany równocześnie do maskowania kabli, element maskujący jest przeważnie większy, tak, aby jego zdjęcie gwarantowało dostęp do wszystkich separatorów kabli. Listwy podłogowe łączeniowe mają również opcję wprowadzania kabli przez multiboxy – elementy mogące pełnić funkcję gniazdek elektrycznych, telefonicznych czy wyłączników.

Classen Noox Baby Boom 7 MDF listwa przypodłogowa - zbliżenie na panele

Zalety listew podłogowych Classen Noox

Listwy podłogowe Noox to wygodne rozwiązanie - są elastyczne i ukosowane pod kątem 45 stopni. Ich krawędzie tworzą trwałe oraz niewidoczne łączenia. Montaż produktu jest intuicyjny i szybki, a co więcej – nie wymaga stosowania łączników, narożników czy klipsów bazowych.

Listwa składa się z bazy, czyli oprawki (w tym przypadku w kolorze białym) oraz dwustronnej wkładki, która z jednej strony jest biała, a z drugiej posiada wybrany dekor. Umożliwia to obrócenie jej i zmianę na białą w dowolnym momencie. Najwyższa jakość druku cyfrowego sprawia, że dekory są idealnie dopasowane do wybranych wzorów z oferty marki Classen. Znaleźć można tutaj także szeroką gamę wzorów, które idealnie sprawdzą się w dziecięcych pokojach. Classen Noox Baby Boom 7 MDF listwa przypodłogowa doskonale sprawdzi się w pokoju każdej małej księżniczki.

Cechy charakterystyczne listwy podłogowej NOOX 90 Baby Boom 7

Listwa podłogowa NOOX 90 Baby Boom 7 to jeden z produktów dostępnych w asortymencie popularnej marki Classen, która na rynku działa od ponad 50 lat. Jest ona elastyczna i ukosowana pod kątem 45 stopni. Krawędzie listwy tworzą trwałe, niewidoczne łączenia. Montaż listwy jest szybki i intuicyjny. Nie wymaga on stosowania narożników, łączników czy klipsów montażowych. Listwa składa się z oprawki oraz dwukolorowej wkładki. W przypadku opisywanego modelu, z jednej strony pokrywa ją barwny motyw, który idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • długość: 2016 mm
  • szerokość: 18 mm
  • wysokość: 90 mm

Materiał: MDF

Kolor/Wzór: biały, księżniczki

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Długość [cm] 201,6
Szerokość [cm] 1,8
Wysokość [cm] 9
Materiał mdf

Dostawa i montaż mebli:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt nie jest objęty gwarancją producenta. Brak gwarancji nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×