Classen Noox Biała MDF listwa przypodłogowa

(kod: 24645) Classen
46 zł

Produkt niedostępny

kod: 24645

Opis produktu

Classen LogoListwy podłogowe Noox to wygodne rozwiązanie - są elastyczne i ukosowane pod kątem 45 stopni. Ich krawędzie tworzą trwałe oraz niewidoczne łączenia. Montaż produktu jest intuicyjny i szybki, a co więcej – nie wymaga stosowania łączników, narożników czy klipsów bazowych.

Listwa składa się z bazy, czyli oprawki (w tym przypadku w kolorze białym) oraz dwustronnej wkładka, która z jednej strony jest biała, a z drugiej posiada wybrany dekor. Umożliwia to obrócenie jej i zmianę na białą w dowolnym momencie. Najwyższa jakość druku cyfrowego sprawia, że dekory są idealnie dopasowane do wybranych wzorów z oferty marki Classen. Znaleźć można tutaj także szeroką gamę wzorów, które idealnie sprawdzą się w dziecięcych pokojach. Listwa podłogowa NOOX 90x18x2016 Biała to produkt najwyższej jakości, który posłuży nam przez długi czas.

Jakie zadania spełnia listwa podłogowa NOOX 90x18x2016 Biała?

Listwa podłogowa NOOX 90x18x2016 Biała skutecznie maskuje szczelinę dylatacyjną mającą za zadanie zabezpieczać posadzkę przed wybrzuszaniem się na skutek zmian wilgotności. Dobierając taki produkt należy pamiętać o tym, iż jest grubość musi być wystarczająca do zakrycia szczeliny. Co więcej, listwa skutecznie chroni ścianę przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Jest ona znacznie odporniejsza niż tynk czy farba, a co za tym idzie – stanowi bardzo praktyczne wykończenie krawędzi podłogi.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • długość: 2016 mm
  • szerokość: 18 mm
  • wysokość: 90 mm

Materiał: MDF

Kolor: biały, biały

Dostawa i montaż mebli:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt nie jest objęty gwarancją producenta. Brak gwarancji nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×