Classen Noox Czarna listwa przypodłogowa

(kod: 24646) Classen
46 zł

Produkt niedostępny

kod: 24646

Opis produktu

Classen LogoListwy podłogowe to nieodłączny element wykończenia podłogi. Skutecznie ją one podkreślają, a co więcej – pozwalają na optymalną szerokość dylatacji tuż przy ścianie. Pełnią również funkcję łącznika pomiędzy podłogą a ścianą. Co więcej, listwy przypodłogowe zabezpieczają ścianę przed możliwymi uszkodzeniami, do jakich może dojść podczas sprzątania. Wybierając taki produkt pod uwagę należy wziąć między innymi wysokość, szerokość, długość, kolor, wzór czy materiał wykonania (do tego celu stosuje się między innymi drewno, MDF, plastik czy PCV).

Classen Noox Czarna listwa przypodłogowa

Listwy podłogowe z MDF

W ofercie firmy Classen znaleźć można listwę podłogową NOOX 90x18x2016 Czarną. Jest ona bardzo szybka i intuicyjna w montażu, a co więcej – nie wymaga stosowania łączników, narożników czy klipsów montażowych. Jest ona elastyczna i ukosowana pod kątem 45 stopni. Jej krawędzie tworzą trwałe, niewidoczne łączenia. W skład listwy wchodzi baza, czyli oprawka oraz dwustronna wkładka. Listwa podłogowa NOOX 90x18x2016 Czarna to produkt najwyższej jakości, co do którego możemy mieć pewność, że posłuży nam przez wiele lat.

Listwy podłogowe wykonane z MDF umożliwiają odwzorowanie dowolnego kształtu czy wymiaru. Są to sprasowane i sklejone wióry drewniane. Na rynku spotkać można się z ich wersją pomalowaną lub oklejoną.

Classen Noox Czarna listwa przypodłogowa - aranżacja

Classen Noox Czarna listwa przypodłogowa

Listwa Classen Noox Czarna listwa przypodłogowa doskonale sprawdzi się zastosowana w połączeniu z ciemnymi panelami podłogowymi. Czarna listwa przypodłogowa nada charakteru przestrzeni oraz doda jej aleganckiego wyglądu.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • długość: 2016 mm
  • szerokość: 18 mm
  • wysokość: 90 mm

Materiał: MDF

Kolor: czarny, czarny

Dostawa i montaż mebli:

Produkt nie jest objęty gwarancją producenta. Brak gwarancji nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt nie jest objęty gwarancją producenta. Brak gwarancji nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×