Kup w ciągu: 2h 17m 56s wyślemy w Poniedziałek

Classen Pure Basic Biała MDF listwa przypodłogowa

(kod: 24644) Classen
30 zł 24 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: poniedziałek, 21.10.2019
  • Zamów do: g. 11:00, poniedziałek, 21.10.2019
  • Pozostało: 2d 2h 17min
  • kod: 24644

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Długość [cm] 2,40
Szerokość [cm] 8
Wysokość [cm] 1,6
Materiał mdf

Opis produktu

Classen LogoListwa podłogowa Pure Basic 80x16x2400 Biały/Skir została wykonana z wysokiej jakości MDF. Jest ona okleinowa i dodatkowo wzmocniona lakierem. Można ją z łatwością zamontować przy pomocy specjalnych klipsów, które również dostępne są w asortymencie marki Classen. Długość listwy to 2400 milimetrów, wysokość – 80 milimetrów, a grubość – 16 milimetrów.

Classen Pure Basic Biała MDF listwa przypodłogowa

Czym charakteryzuje się listwa podłogowa Pure Basic 80x16x2400 Biały/Skir?

Listwy przypodłogowe dopasować można do koloru ścian, podłogi, stolarki meblowej czy drzwiowej oraz okiennej. Jeżeli jesteśmy zwolennikami niebanalnych rozwiązań, zdecydować możemy się na skontrastowanie ich z dominującymi kolorami wykończenia. Do produkcji listew przypodłogowych stosuje się różnego rodzaju tworzywa, między innymi MDF. Ich główną zaletą jest dużą odporność mechaniczna. Na rynku spotkać można się także z listwami z polistyrenu ekstrudowanego, które są niedrogie i mogą zostać pomalowane na dowolny kolor. Kolejna propozycja to listwy podłogowe z duropolimetru – twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci oraz promieniowanie UV. Modele wykonane z aluminium skutecznie chronią zarówno przed zabrudzeniami, jak i wilgocią. Kolejna propozycja to listwy podłogowe laminowane (drewnopodobne). Pokrywa się je cienką warstwą PCV, co gwarantuje im dobrą ochronę przed wilgocią. Najdroższe, lecz jednocześnie niezwykle efektowne są natomiast listwy podłogowe drewniane.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • długość: 2016 mm
  • szerokość: 18 mm
  • wysokość: 90 mm

Materiał: MDF

Kolor: biały

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Długość [cm] 2,40
Szerokość [cm] 8
Wysokość [cm] 1,6
Materiał mdf

Dostawa i montaż mebli:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt nie jest objęty gwarancją producenta. Brak gwarancji nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×