Kup w ciągu: 15h 34m 49s - wyślemy jutro

Classen Santiago Dąb Mokko AC 5 Panele podłogowe Trip 4V

(kod: 24636) Classen
69,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 15h 34min
 • kod: 24636
Cena za paczkę: 115,20 zł
Zakup na paczki po: 1,646 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 1
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoTrip 4V jest kolekcją, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zaopatrując się w dostępne tu produkty możemy mieć pewność, że posłużą nam one przez długi czas, zachwycając swoim naturalnym, efektownym wyglądem. Panele Classen Dąb Mokko Trip 4V charakteryzują się połączeniem struktury handscraped oraz synchronicznej. Panele stworzone z zastosowaniem pierwszej z nich do złudzenia przypominają heblowane, ręcznie dłutowane deski. Posadzka wykonana z uwzględnieniem struktury synchronicznej cechuje się z kolei obecnością tłoczeń pokrywających się ze słojami i deskami wyglądającymi niczym prawdziwa podłoga drewniana. Panele Classen Dąb Mokko Trip 4V mają wymiary 160x1286 milimetrów i grubość 10 milimetrów.

Classen Santiago Dąb Mokko AC 5 Panele podłogowe Trip 4V - V-fuga

Wytrzymałe panele podłogowe Classen

Panele podłogowe Classen Santiago Dąb Mokko AC 5 Panele podłogowe Trip 4V z powodzeniem zastosować możemy w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Posiadają one wysoką klasę ścieralności - AC5 - test na klasę ścieralnościstanowi imitację codziennego użytkowania podłogi w warunkach laboratoryjnych.

Dodatkowo, panele doskonale imitują nautralne drewno - nie stylko dzięki swojej strukturze synchronicznej, ale także dzięki zastosowaniu V-Fugi. Powstaje przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu mamy wrażenie nie jednolitej podłogi, lecz osobnych desek. Cechą charakterystyczną dla struktury synchronicznej jest wyczuwalny, widoczny układ usłojenia niczym w prawdziwej desce. Technologia wytłacza synchronizuje tu przebieg struktury powierzchni z układem słoi na wzorze dekoracyjnym.

Classen Santiago Dąb Mokko AC 5 Panele podłogowe Trip 4V

Marka Classen w Polsce

Classen to niemiecka marka, która na polskim rynku zadebiutowała w 1990 roku. Początkowo zajmowała się ona wyłącznie produkcją listew drewnianych oraz frontów meblowych. W 1996 roku do sprzedaży wprowadzone zostały podłogi laminowane. W 2000 roku rozpoczęła się produkcja nowej siedziby firmy w Zwonowicach, a w latach 2002-2003 została ona rozbudowana o kolejne hale produkcyjno – magazynowe. W 2005 roku wybudowano nową fabrykę drzwi w Zwonowicach i rozpoczęto produkcję drzwi oraz ościeżnic. W 2013 marka rozpoczęła produkcję drzwi ramowych, 2 lata później – kuchni, a w 2016 roku – listew Noox. W 2017 roku na potrzeby listew wprowadzona została technologia druku cyfrowego.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 160 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 10 mm
 • Klasa ścieralności: AC5
 • Struktura: synchroniczna (ma wyczuwalny i widoczny układ usłojenia jak w prawdziwej desce, technologia wytłaczania synchronizuje przebieg struktury powierzchni z układem słoi na wzorze dekoracyjnym)
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 1,646 m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 128,6
Grubość [cm] 1
klasa ścieralności ac5
Klasa użyteczności 33
Struktura drewna
Szerokość [cm] 16
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

25 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
5 lat - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×