Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele 3D Ścienne - Concept Model 02

(kod: 16273) Produkt wyprodukowany w Polsce Concept
85 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 12 tygodni
  • kod: 16273

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 98,5
Szerokość [cm] 48,2
Grubość [cm] 2,7
Materiał gips
Wykończenie surowe

Opis produktu

Gipsowe panele 3D są ciekawym rozwiązaniem dekoracyjnym, które sprawdzi się w każdego rodzaju wnętrzu - w zaciszu domowym, lokalach użytkowych a także w przestrzeni publicznej. Szeorki wybór wzorów, form oraz struktur gwarantuje możliwość odnalezienia formy, która idealnie wpaduje się do wystroju danego wnętrza. Wysoka jakość paneli a także doskonała prezencja gwarantują znakomity efekt końcowy.

 

Logo firmy Concept model 02

 

Produkowany przez markę Concept Model 02 to nowoczesna forma dekoracji ściennej. Panel 3d posiada lekkie zakrzywienia nawiązujące do przeplatanki. Model 02 sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych aranżacjach wnętrz. Dodatkowo, panel można modyfikować - intensywne barwy nadadzą panelowi dekoracyjnemu 3D nieco bardziej nowoczesnego charakteru, a spokojne, pastelowe kolory sprawią, że model świetnie sprawdzi się w tradycyjnej aranżacji.

 

 

Dekoracyjne panele 3D marki Concept wytwarzane są z naturalnych, 100% zdrowych i ekologicznych surowców. Dekoracja przeznaczona jest do montażu we wnętrzach. Zastosować można ją także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jednak nalezy mieć na uwadzę, aby panele nie miały bezpośredniego kontaktu z wodą.

Dekoracja ścienna tego typu po montażu na ścianie może być malowana farbami ściennymi na dowolny kolor za pomocą farb ściennych takich jak farby akrylowe, lateksowe bądź winylowe. Szerokie możliwości wykończeń zagwarantują stworzenie niepowtarzalnego wnętrza.

Wzór Model 02 Concept

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Concept Model 02

  • Szerokość: 48,5 cm
  • Wysokość: 98,5 cm
  • Grubość: 1-2,7  cm
  • Waga: ok. 9 kg
  • Pole powierzchni: 0,47 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,13 szt
  • Cena za 1 m2: 181,05 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 4 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 98,5
Szerokość [cm] 48,2
Grubość [cm] 2,7
Materiał gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Panele montować można za pomocą kleju gipsowego bądź montażowego. Płyty można dowolnie docinać - za pomocą piły, co jest dodatkową zaletą produktu.

Montaż jest prosty - należy zachować zasady dotyczące montażu każdego rodzaju paneli gipsowych - poradzi sobie z nim każda ekipa montażowa.

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×