Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Concept Model 07 - Panele 3D Ścienne

(kod: 16278) Produkt wyprodukowany w Polsce Concept
80 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 12 tygodni
  • kod: 16278

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 96,5
Szerokość [cm] 47,5
Grubość [cm] 2,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Okręgi

Opis produktu

Ciekawą dekoracją wnętrz są gipsowe panele 3D - zastosować można je w każdym pomieszczeniu - we wnętrzach domowych ale także przestrzeni publicznej czy też lokalach użytkowych. Szeroka gama dostępnych wzorów oraz materiały najwyższej jakości zastosowane przy produkcji gwarantują doskonały wygląd paneli a zarazem jego wytrzymałość oraz trwałość dekoracji.

 

Logo firmy Concept Model 07

 

Produkowany przez markę Concept Model 07 to prosta i czysta forma. Panele posiadają okrągłe wypustki, które nadają efekt 3d. Minimalistyczny wzór sprawdzi się w wielu aranżacjach będąc jej elementem przewodnim bądź też tylko dodatkiem. Po montażu panele 3d można dowolnie malować - intensywne barwy nadadzą panelowi dekoracyjnemu 3D nieco bardziej nowoczesnego charakteru, a spokojne, pastelowe kolory sprawią, że model świetnie sprawdzi się w tradycyjnej aranżacji.

 

 

Panele Concept Model 07 wykonywane są przy zastosowaniu całkiem naturalnych surowców. Dekoracja przeznaczona jest do montażu we wnętrzach. Doskonale sprawdzą się przy aranżacji salonu, jadalni, sypialni czy też pokoju dziennego. Panele zamontować można również w łazience - jednak bez bezpośredniego kontaktu z wodą.
Wszystkie komponenty są całkowicie naturalne - bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Po montażu na ścianie dekoracje można malować farbami ściennymi na dowolny kolor - za pomocą farb ściennych takich jak farby akrylowe, lateksowe bądź winylowe. Szerokie możliwości wykończeń zagwarantują stworzenie niepowtarzalnego wnętrza.

Wzór Model 07 Concept

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Concept Model 07

  • Szerokość: 47,5 cm
  • Wysokość: 96,5 cm
  • Grubość: 0,8-2,5  cm
  • Waga: ok. 8 kg
  • Pole powierzchni: 0,46 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,17 szt
  • Cena za 1 m2: 173,49 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 4 sztuk.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 96,5
Szerokość [cm] 47,5
Grubość [cm] 2,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Okręgi

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Panele montować można za pomocą kleju gipsowego bądź montażowego. Płyty można dowolnie docinać - za pomocą piły, co jest dodatkową zaletą produktu.

Montaż jest prosty - należy zachować zasady dotyczące montażu każdego rodzaju paneli gipsowych - poradzi sobie z nim każda ekipa montażowa.

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×