Cristallo zestaw mebli stołowych Technorattan CZARNY

(kod: 23013) Bello Giardino
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 23013

Opis produktu

Komplet technorattanowych mebli stołowych Cristallo CZARNY to zestaw idealny do postawienia na otwartej przestrzeni. Meble pokryte są prążkowaną plecionką o czarnej plecionce połyskliwej kolorze. Blat stołu jest bardzo elegancki i funkcjonalny – tworzy go tafla hartowanego w dwóch częściach, czarnego szkła. Poszczególne meble wchodzące w skład kompletu można łatwo złożyć, tworząc jednolitą bryłę o wymiarach 110x110x71,5 cm. Dzięki temu zestaw zajmie mniejszą przestrzeń, a dodatkowo wchodzące w skład kompletu poduszki ukryte zostaną pod szklanym blatem. To idealne rozwiązanie nie tylko na prywatne tarasy, ale też do hoteli i restauracji.

Cristallo zestaw mebli stołowych złożony w kostkę

Cały zestaw mebli stołowych Cristallo CZARNY składa się z 9 elementów – to niezależne meble, które można razem zsunąć. W komplecie znajdują się cztery fotele, cztery pufy i duży stół ze szklanym blatem. Fotele mają miękkie poduszki na siedziska oraz wąskie podłokietniki. Wygodę puf zwiększają poduszki siedziskowe. Stół obiadowy jest bardzo funkcjonalny i elegancki. Płaski blat z hartowanego szkła wmontowany jest w technorattanową ramę. Wymiary blatu to 110 na 110 cm, natomiast wysokość stołu wynosi 71,5 cm. Na stole spokojnie zmieszczą się nawet większe nakrycia, a gładka powierzchnia blatu umożliwi równe ustawienie kieliszków czy szklanek.

Fotel i pufa technorattan Cristallo

Zestaw stołowy Cristallo CZARNY oparty jest na stelażu stalowym, odpowiednio zabezpieczonym przed wpływem warunków atmosferycznych i korozją. Na stalowej konstrukcji rozpięta jest technorattanowa plecionka wybarwiona na kolor czarny połyskliwy wzdłużnie prążkowany. Technorattanowe włókna są prążkowane; mają szerokość 7-8 mm i 1,2 mm grubości. Wysoka odporność rattanu syntetycznego na wodę, słońce i temperatury gwarantuje, że model będzie służył przez wiele lat, pozostając wciąż w dobrym stanie.

 

W skład zestawu mebli stołowych Cristallo wchodzi 8 poduszek w kolorze ecru: 4 na siedziska foteli i 4 na siedziska puf. Poszewki poduszek są zapinane na suwaki i wykonane z wodoodpornego poliestru. Dodatkowo materiał pokryto teflonem, który lepiej chroni poduszki przed wilgocią. Poszewki nadają się do prania w pralce, w niskich temperaturach. Poduszki wypełnione są wysokiej jakości pianką tapicerską o średniej twardości. Poduszki przeznaczone na siedziska mają grubość 6 cm. Zapewniają one wyjątkowy komfort korzystania z kompletu.

Cristallo poduszki do zestawu

Zestaw przeznaczony jest do SAMODZIELNEGO MONTAŻU

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Cristallo zestaw mebli stołowych Technorattan CZARNY otrzymują Państwo:

 • stół z dwoma szklanymi blatmi o grubości 5 mm wbudowanym w technorattanową ramę
 • cztery fotele z poduszkami na siedziska
 • cztery pufy z poduszkami na siedziska

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Stół (z szklanymi, czarnym blatem wykonanym z 5mm bezpiecznego szkła):

 • długość: 110 cm
 • szerokość: 110 cm
 • wysokość: 71,5 cm

Fotel:

 • szerokość: 53 cm
 • głębokość: 53 cm
 • wysokość: 85 cm

Pufa:

 • szerokość: 45 cm
 • głębokość: 45 cm
 • wysokość: 35,5 cm
 • grubość poduszek: 6 cm
 • Wypełnienie wykonane z wysokiej jakości pianki tapicerskiej (średnio-twardej -  T25)

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli stołowych na taras Cristallo CZARNYdostarczany jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Meble przeznaczone są do nieskomplikowanego samodzilnego MONTAŻU.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×