Kup w ciągu: 16h 42m 17s - wyślemy jutro

Curver Disney Star Wars - Zestaw 6 w 1- Regał, 3 pudełka, 2 pojemniki

(kod: 24243) Curver
299 zł 199 zł + dostawa 15 zł
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 16h 42min
 • kod: 24243

Popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Zestaw z bohaterami gwiezdnej sagi
„Gwiezdne Wojny” to cykl filmów, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, zarówno u młodszych, jak i nieco starszych widzów. Zestaw mebli i akcesoriów z wizerunkami z postaci sagi to idealne rozwiązanie do dziecięcego pokoju.

Zdjęcie prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Praktyczny komplet
Regał wchodzący w skład zestawu posiada 4 szuflady, każda o pojemności 10 litrów. Schować można do nich zarówno dziecięce zabawki, jak i ubrania. Posiada on wygodne uchwyty oraz kółka ułatwiające jego transportowanie. Niezbędny element wyposażenia każdego dziecięcego pokoju to również pojemniki, które ułatwią zachowanie porządku. Drugie śniadanie maluch może natomiast schować do pojemnika z bohaterami „Gwiezdnych Wojen.”

Zamawiając Curver Disney Star Wars - Zestaw 6 w 1- Regał, 3 pudełka, 2 pojemniki otrzymują Państwo:

 • Regał
 • Trzy pojemniki w rozmiarze S
 • Pojemnik na kanapki o pojemności 0,6 litra
 • Pojemnik na kanapki o pojemności 1,3 litra

Wymiary elementów zestawu:

 • Głębokość: 35,1 cm
 • Szerokość: 26,4 cm
 • Wysokość: 67,5 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Po rozpakowaniu nie wymaga montażu i jest gotowy do użytku.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw corfu set curver antracyt curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter meble ogrodowe corfu fiesta zestaw curver keter zestaw corfu weekend curver zestaw corfu duo curver biały zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver zestaw corfu set curver biały zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw corfu set curver brązowy kupię zestaw corfu curver piaskowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×