Dąb Bielony – kostka 3d *035 - Natural Wood Panels

(kod: 16422) Produkt wyprodukowany w Polsce Natural Wood Panels
Dąb bielony – kostka    to panel ozdobiony aplikacją z naturalnych cegiełek z bielonego, dębowego drewna wyszlifowanych na gładko. Panele posiadają naturalną strukturę drewna, ktora nadaje wnętrzu eleganji a także czyn... pełny opis
45 zł

Produkt niedostępny

kod: 16422

Opis produktu

Dąb bielony – kostka  to panel ozdobiony aplikacją z naturalnych cegiełek z bielonego, dębowego drewna wyszlifowanych na gładko. Panele posiadają naturalną strukturę drewna, ktora nadaje wnętrzu eleganji a także czyni je jeszcze bardziej przyjaznymi i ciepłymi. Tego typu dekoracja sprawdzi się zarówno w aranżacjach trdycyjnych jak i nowoczesnych.

Natural Wood Panels Dąb bielony

Marka Natural Wood Panels dużą wagę przywiązuje do wyboru surowca - starannie wyselekcjonowane gatunki drewna najwyższej jakości gwarantują doskonały wygląd dekoracji. Drewno, przy odpowiedniej i systematycznej koserwacji zachowa swoją świetność przez długie lata. Połączenie tradycyjnego surowca oraz nowoczesnej formy nadają panelom unikatowy charakter.

 

Drewniane panele 3D posiadają właściwości dźwiękochłonne - zapewnia to surowiec z jakiego są wykonane, ale także ich struktura. Powierzchnia, pokryta licznymi cegiełkami, kosteczkami, które znajdują się na różnych wysokościach rozpraszają dźwięki. Jest to niezaprzeczalną zaletą obok fukcji dekoracyjnej.

Panele marki Natural Wood Panels pasować będą do każdego rodzaju aranżacji - zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz.

Montaż paneli jest bardzo prosty i przyjemny - wystarczy klej montazowy.
Szroka gama kolorystyczna pozwoli dobrac odpowiedni kolor wybarwienia drewna do każdego wnętrza.

Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania paneli bejcą rozpuszczalnikową w wybranym kolorze: Zobacz paletę kolorów

Kostka - Natural Wood Panels - aranżacja wnętrza

Wymiary elementów zestawu:

Dąb Bielony – kostka 3d *035 - Natural Wood Panels wymiary

Panel z aplikacją naturalnych kostek dębowych o gładkiej strukturze w klimacie skanydnawskim.  Efekt naturalnego 3d.

Każda z kostek 5x5cm gr 1,5cm.

Wymiary panelu:

  • Szerokość: 30 cm
  • Wysokość: 30 cm
  • Grubość: ok 1,5-2cm
  • Pole powierzchni: 0,09 m2
  • Użycie na 1 m2: 11,11 szt
  • Cena za 1 m2: 498,84 zł
  • Materiał: drewno
  • Kolor: Bejca akrylowa + olej bezbarwny do drewna

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Panele drewniane Natural Wood Panels są bardzo proste w montażu – wystarczy przykleić je klejem montażowym dobrej jakości. Panele należy przyklejać na ścianie w bezpośrednim sąsiedztwie, uprzednio nakładając na nie odpowiednią ilość kleju.

Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.