FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Krzesło ogrodowe Dante Low Back zieleń soczysta

(kod: 17386) Curver
79 zł

Produkt niedostępny

kod: 17386
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

2 ostatnie sztuki !

W ogrodzie lub na działce niezbędna może okazać się czasem większa liczba krzeseł. Krzesło ogrodowe Dante Low Back zieleń soczysta to idealna propozycja do tego, by zapewnić gościom wygodne miejsca siedzące. Są precyzyjnie wykończone, mają gładkie powierzchnie i nie zajmują dużo miejsca, ze względu na to, że można je sztaplować, czyli wkładać jedno w drugie.

Logo Keter, Curver, allibert

Krzesło ogrodowe Dante Low Back zieleń soczysta to wygodny mebel, na którym można komfortowo siedzieć przez dłuższy czas. Ma wysokie oparcie, podłokietniki i stabilne nogi układające się w kształt litery „L”. Całość ma jednolitą strukturę, bez widocznych łączeń. Krzesło wykonano ze sztucznego materiału, który idealnie sprawdza się w przypadku używania mebla w otwartej przestrzeni.

Animacja fotela Dante

Krzesło odporne jest na działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy mróz. Może stać na zewnątrz przez cały rok i nie ulegnie zniszczeniu. Soczysty zielony kolor nie zblednie podczas intensywnego nasłonecznienia, ponieważ materiał odporny jest na działanie promieni UV.

Krzesło ogrodowe Dante Low Back zieleń soczysta łatwo jest także pielęgnować. Wszelkie zabrudzenia łatwo schodzą przy użyciu mokrej szmatki.

Zobacz także powiązane: krzesła i fotele plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzesła Dante Low Back

Wymiary:

  • Długość: 57cm
  • Szerokość: 57cm
  • Wysokość: 79cm

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła Dante Low back dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. 

Krzesła dostarczane są w całości, nie wymagają montażu.

Gwarancja:

Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją od producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ten produkt dostępny w OUTLET:

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x