Stół dębowy owalny

(kod: 00097)
2 188 zł

Produkt niedostępny

kod: 00097

Opis produktu

Stół wykonany z litego drewna dębowego. Model w stylu rustykalnym.

Drewno, z którego został wykonany mebel pochodzi z jedynie z polskich, ekologicznie zarządzanych lasów. Aby służyło przez wiele lat jest ręcznie zaimpregnowane i olejowane.

Stoły są produktem rękodzielniczym, dzięki czemu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i zależy od kształtu gałęzi dębu wykorzystanych przy produkcji. Stoły są ciężkie i niesamowicie wytrzymałe, dlatego są doskonałym rozwiązaniem do pubów, restauracji czy zajazdów.

Zastosowanie drena dębowego sprawia, że stół może cały rok pozostawać na zewnątrz. Jednak należy pamiętać, że naturalną cechą drewna dębowego jest zmiana koloru na szary, jeśli drewno pozostaje na zewnątrz i nie jest impregnowane co sezon. Aby utrzymać brązowy odcień, należy przed każdym sezonem umyć meble, przetrzeć papierem ściernym i pomalować impregnatem. Jeśli kolor ma pozostać srebrzysto szary można pominąć ścieranie i malowanie.

Lite drewno przec cały czas użytkowania "pracuje" i na meblu moga pojawiać się pęknięcia. Nie wpływają one jednak na wytrzymałość i jakość produktów.

Stoły dostarczane są w częściach, do samodzielnego montażu. Opakowanie to płaska paczka, w której znajdziemy wszystkie elementy potrzebne do montażu. Należy tylko przygotować wkrętarkę lub śrubokręt.

 

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x