• Dekoracje Ścienne

    Dekoracje ŚcienneDekoracje ścienne jest to coraz popularniejszy sposób na wykańczanie ścian domów i mieszkań. Dekory 3D wykonywane są z różnych materiałów i proponowane są w naprawdę wielu wzorach – od falistych, miękkich linii, poprzez motywy geometryczne, aż po konkretne, wyraziste wzory. Głównym zadaniem dekorów jest urozmaicenie aranżacji pomieszczenia i dodanie mu charakteru, ale większość paneli wpływa również na zwiększenie izolacji termicznej i akustycznej wnętrz. Dekoracje ścienne 3D są więc nie tylko eleganckim, ale i praktycznym dodatkiem.

    Osobom niezaznajomionym z tematem może się wydawać, że dekoracje na ścianę sprawdzą się tylko w nowoczesnych wnętrzach – nic bardziej mylnego! Odpowiednio dobrana dekoracja ścienna będzie stanowiła wspaniałe uzupełnienie mieszkania niezależnie od aranżacji. Żeby się o tym przekonać, wystarczy zobaczyć, jak szeroką paletę dekoracji ściennych 3D mamy do wyboru: dekory gipsowe, z płyt MDF, pianki poliuretanowej, betonowe, drewniane, imitacje kamienia, a nawet ceglane płytki.

    Oczywiście dekoracje ścienne do salonu dają nam najwięcej możliwości – w tym pomieszczeniu można wykorzystać niemal każdy dostępny wzór. Nieco bardziej kłopotliwe są panele ścienne do kuchni czy do łazienki. Przy ich wyborze musimy uwzględnić możliwość zabezpieczenia modelu przed wpływem wody czy wysokich temperatur. Najbardziej twórcze i oryginalne są jednak dekoracje ścienne dla dzieci. Puzzle, klocki, słoniki, kwiatki czy inne wesołe motywy są świetnym sposobem na rozweselenie dziecięcego pokoju i pobudzenie wyobraźni maluchów.

    Dekoracje ścienne 3D, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, to wysokiej jakości produkty tworzone na terenie Polski. Niektórzy ze współpracujących z nami producentów to uznane marki, inni dopiero niedawno wystartowali ze swoim biznesem. Łączy ich jedno – dbałość o jakość wykonania i stosowanie do produkcji najwyższej jakości materiałów. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych motywów i wzorów, każdy znajdzie u nas idealne dekoracje ścienne dla siebie.