Panele ażurowe dekoracyjne mdf Mouk - Lm-Eclipse - 90x200 - 18mm

(kod: 16781) Produkt wyprodukowany w Polsce Mouk
495 zł

Produkt niedostępny

kod: 16781
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Panele dekoracyjne ażurowe z MDF to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej przestrzeni. Panele ażurowe wykorzystywane mogą być zarówno jako ścianki działowe, parawany jak i dekoracje ścienne. Panele ażurowe z płyty MDF producenta Mouk oferowane są w szerokiej gamie wzornictwa. Najwyższej jakości materiał oraz dbałość wykonania gwarantują dużą wytrzymałość płyt oraz doskonałą prezencje.

Logo firmy Mouk

Panele dekoracyjne marki Mouk stosowane mogą być zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i publicznych – takich jak sklepy, salony piękności i tym podobne.

Model Lm-Eclipse to panel o nowoczesnej i nietypowej formie. Panel składa się z okręgów o różnej średnicy, które tworzą ażurowy wzór. Panel wykorzystany może być zarówno jako dekoracja ściany, ścianka działowa bądź też jako barierka schodów.

Lm-Eclipse Mouk panele mdf

 

Panele ażurowe mdf marki Mouk tworzone są standardowo z płyty MDF (Medium Density Fibreboard) - średniej gęstości o grubości 10mm, 18mm, 25mm. Standardowe wymiary paneli to 90x200cm, 100x230cm, 100x240cm oraz 100x250cm - istnieje możliwość wykonania płyt na specjalny wymiar oraz o innej grubości niż 18mm (max 110cm szerokość x 280cm wysokość) - w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele ażurowe to bardzo modny produkt w tym sezonie - możliwość wykorzystania go na wiele sposobów - ścianki, balustrady, fronty mebli a także parawany - daje nieograniczone pole możliwości aranżacyjnych.

Wizualizacja panele ażurowe Lm-Eclipse

Panele ażurowe marki Mouk w wersji surowej malować można na dowolny kolor. Zamówić można je także w już wykończonej wersji – polakierowanej na mat lub połysk. Taka możliwośc pozwala dopasowac produkt do każdego wnętrza.

Płytki marki Mouk dostępne są w kilku wersjach wykończenia:
1. Panele surowe – przeznaczone do wykończenia we własnym zakresie przed malowaniem.
2. Panele lakierowane, białe - panele gotowe do montażu w kolorze białym: matowym lub wysokim połysku
3. Panele lakierowane, kolor -  panele gotowe do montażu w wybranym kolorze: RAL, NCS - Zobacz paletę NCS, Zobacz paletę Ralcolor - w celu zamówienia paneli w takim wykończeniu skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary panelu ażurowego Lm-Eclipse

  • Szerokość: 90 cm*
  • Wysokość: 200 cm*
  • Grubość: 18 mm
  • Pole powierzchni: 1,8 m2
  • Użycie na 1 m2: 0,55 szt
  • Materiał: płyta MDF

*Tolerancja wymiarowa paneli +- 2mm

Wzory mogą się nieznacznie różnić przy zmianie wymiaru.

Panele mogą ulec nieznacznemu odkształceniu w zależności od wymiaru, grubości, typu wzoru i materiału użytego do ich wykonania.
Rzeczywiste kolory paneli mogą się nieznacznie różnić od kolorów umieszczonych we wzorniku internetowym.

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Gwarancja:

Produkt objęty jest roczną gwarancją (reklamacje z tyt. Gwarancji są rozpatrywane w ciągu 30 dni roboczych).
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych spowodowanych nieprawidłowym montażem bądź nieodpowiednią konserwacją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x