Zestaw technorattan DIANA&LUGO grey

zestaw Diana lugo
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 13861) Focus Garden
W skład zestawu technorattanowego Diana Lugo wchodzą cztery krzesła oraz kwadratowy stolik. Aluminium z którego wykonane sa stelaże krzeseł jest szczotkowane, co nadaje mu modne, półmatowe wykończenie. Również stelaż stołu jest aluminio... pełny opis
1 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 13861

Opis produktu

W skład zestawu technorattanowego Diana Lugo wchodzą cztery krzesła oraz kwadratowy stolik. Aluminium z którego wykonane sa stelaże krzeseł jest szczotkowane, co nadaje mu modne, półmatowe wykończenie. Również stelaż stołu jest aluminiowy co zapewnia meblom odporność na rdzę oraz sprawia, że zarówno stół ogrodowy jak i krzesła są wyjątkowo lekkie. Podłokietniki w krzesłach zostały wykonane z tworzywa sztucznego typu pollywood, które jest wyjątkowo odporne na ścieranie, a wizualnie przypomina drewno. Technorattan w różnych odcieniach szarości będący głównym elementem wykończenia mebli jest tworzywem nie tylko estetycznie wyglądającym, ale także odpornym na warunki atmosferyczne takie jak wilgoć czy promienie UV. 

Hartowana szyba z której wykonano blat jest odporna na uszkodzenia, została położona na blacie na czterech gumowych przyssawkach aby zabezpieczyć ją przed przesuwaniem. Zestaw może być używany zarówno w ogrodzie jak i w pomieszczeniach. Meble są łatwe do czyszczenia i funkcjonalne, więc świetnie sprawdzają się w kawiarniach, hotelach i restauracjach.

W sklepie dostępne są również zestawy dla sześciu osób lub czteroosobowe z okrągłym stolikiem.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • długość: 800mm
  • szerokość: 800mm
  • wysokość:740mm                                                                                                                                                                                                                                                         

Krzesło:

  • szerokość: 540mm
  • głębokość: 580mm
  • wysokość: 870mm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie. Krzesła są gotowe do użytku, natomiast stół wymaga prostego montażu.
Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.