Zestaw technorattan DIANA&ROMA grey

(kod: 13851) Focus Garden
1 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13851

Opis produktu

Zestaw ogrodowy Diana Roma to komplet technorattanowy składający się z czterech eleganckich krzeseł ogrodowych oraz okrągłego stołu. Aluminium będące podstawą krzeseł jest szczotkowane aby uzyskać modne, półmatowe wykończenie. Aluminium zapewnia meblom odporność na rdzę oraz sprawia, że zarówno stół ogrodowy jak i krzesła są wyjątkowo lekkie. Całość została wykonana z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne takie jak wilgoć czy blaknięcie pod wpływem promieniowania UV.

Podłokietniki w krzesłach ogrodowych, które w głównej mierze będą wystawione na różne niesprzyjające czynniki zostały wykonane z pollywodu odpornego na ścieranie. Pollywood to tworzywo sztuczne wizualnie imitujące drewno. Technorattan cieniowany jest w kilku odcieniach szarości.

Mały okrągły stolik będzie efektownie wyglądał zarówno w ogrodzie, na tarasie jak i na niedużym balkonie. Blat stołu został wykonany z hartowanej, odporniejszej na stłuczenia szyby. Szkło położone jest na plecionce z technorattanu, aby nie przesuwało się zostały zastowane gumowe przyssawki. Zestaw może być używany zarówno w ogrodzie oraz w pomieszczeniach.

W sklepie dostępne są również większe zestawy dla sześciu osób lub czteroosobowe z kwadratowym stolikiem.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • średnia: 960mm
  • wysokość: 740mm    

                                                                                                                                                                                                                                                      Krzesło:

  • szerokość: 540mm,                            
  • głębokość: 580mm
  • wysokość: 870mm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie. Krzesła są gotowe do użytku natomiast stół wymaga skręcenia. Do paczki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest 12 miesięczną gwarancją

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan zestaw technorattan corfu fiesta curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter zestaw alabama premium technorattan corfu keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×