Zestaw ogrodowy technorattan DIANA&TORINO grey

(kod: 13849) Focus Garden
2 190 zł

Produkt niedostępny

kod: 13849

Opis produktu

Zestaw mebli ogrodowych Diana/Torino to ogrodowe meble technorattanowe. Materiały z których wykonano meble zostały starannie wyselekcjonowane. Aluminium będące podstawą zarówno krzeseł jak i stołu jest lekkie i odporne na korozję. Jest szczotkowane co nadaje mu półmatowe wykończenie. Technorattan w różnych odcieniach szarości będący głównym elementem wykończenia zapewni odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz na promieniowanie UV. Podłokietniki w krzesłach ogrodowych zostały wykonane z pollywoodu, który jest wyjątkowo odpornym tworzywem.

Krzesła z zestawu Diana/Torino mogą być używane zarówno w ogrodzie jak i w pomieszczeniach. Nogi krzeseł zakończone są plastikowymi stopkami. Blat w prostokątnym stole został wykonany z hartowanego szkła barwionego na elegancki czarny kolor. Szyba włożona jest w ramę stołu.

Zestaw składa się z sześciu krzeseł oraz dużego, prostokątnego stołu. W sklepie dostępne są również zestawy czteroosobowe z okrągłym lub kwadratowym stolikiem.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • długość: 1500mm
  • szerokość: 900mm
  • wysokość: 700mm    

Krzesło:

  • szerokość: 540mm
  • głębokość: 580mm
  • wysokość: 870mm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie. Krzesła są gotowe do użytku natomiast stół wymaga skręcenia.

Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×