Zestaw ogrodowy technorattan DIANA&TORINO grey

Zestaw ogrodowy technorattan DIANA&TORINO
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 13849) Focus Garden
Zestaw mebli ogrodowych Diana/Torino to ogrodowe meble technorattanowe. Materiały z których wykonano meble zostały starannie wyselekcjonowane. Aluminium będące podstawą zarówno krzeseł jak i stołu jest lekkie i odporne na korozję. Jest ... pełny opis
2 190 zł

Produkt niedostępny

kod: 13849

Opis produktu

Zestaw mebli ogrodowych Diana/Torino to ogrodowe meble technorattanowe. Materiały z których wykonano meble zostały starannie wyselekcjonowane. Aluminium będące podstawą zarówno krzeseł jak i stołu jest lekkie i odporne na korozję. Jest szczotkowane co nadaje mu półmatowe wykończenie. Technorattan w różnych odcieniach szarości będący głównym elementem wykończenia zapewni odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz na promieniowanie UV. Podłokietniki w krzesłach ogrodowych zostały wykonane z pollywoodu, który jest wyjątkowo odpornym tworzywem.

Krzesła z zestawu Diana/Torino mogą być używane zarówno w ogrodzie jak i w pomieszczeniach. Nogi krzeseł zakończone są plastikowymi stopkami. Blat w prostokątnym stole został wykonany z hartowanego szkła barwionego na elegancki czarny kolor. Szyba włożona jest w ramę stołu.

Zestaw składa się z sześciu krzeseł oraz dużego, prostokątnego stołu. W sklepie dostępne są również zestawy czteroosobowe z okrągłym lub kwadratowym stolikiem.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • długość: 1500mm
  • szerokość: 900mm
  • wysokość: 700mm    

Krzesło:

  • szerokość: 540mm
  • głębokość: 580mm
  • wysokość: 870mm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie. Krzesła są gotowe do użytku natomiast stół wymaga skręcenia.

Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.