Dobry fotel biurowy biały obrotowy Chairman 444

(kod: 20180) Baldu Visata Polska
W stylowo wyposażonym biurze lub gabinecie nie może zabraknąć eleganckiego fotela do biurka. Choć wyglądem dobry fotel biurowy biały obrotowy Chairman 444 przywołuje dawną stylistykę, jest to mebel nowoczesny i bardzo wygodny. Siedzis... pełny opis
1 480 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 74,00zł
Wysyłka w 5 do 8 dni
kod: 20180

Opis produktu

W stylowo wyposażonym biurze lub gabinecie nie może zabraknąć eleganckiego fotela do biurka. Choć wyglądem dobry fotel biurowy biały obrotowy Chairman 444 przywołuje dawną stylistykę, jest to mebel nowoczesny i bardzo wygodny. Siedzisko oraz oparcie obite są efektowną skórą, pod którą znalazło się miejsce dla miękkiej pianki o gęstości 25-40 kg / m3.

Chairman 444

To, co rzuca się w oczy po spojrzeniu na dobry fotel biurowy biały obrotowy Chairman 444 to jego stylowa, prawdziwa skóra, która zapewnia komfortowe użytkowanie. Znajduje się ona zarówno na siedzisku, oparciu oraz na podłokietnikach. Te wykonane są z metalu, a ich górna część wyposażona jest w element ozdobny w postaci skórzanego obicia. Niezwykle ważną kwestią jest to, że siedzisko oraz oparcie są specjalnie wyprofilowane. To sprawia, że użytkowanie mebla jest bardzo komfortowe i nie obciąża organizmu nawet po wielu godzinach pracy.

Chairman 444 wd

Pod siedziskiem znajduje się mechanizm, który umożliwia regulację wysokości w zakresie 95-102 cm. Krzesło ma także funkcję przechylania, z możliwością unieruchomienia w pozycji roboczej. Podstawę dla dobrego fotela biurowego białego obrotowego Chairman 444 stanowi pięcioramienna baza z kółkami. Wykonana jest ona z chromowanego metalu, który podkreślony jest przez eleganckie nakładki w czarnym kolorze.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman 444 wymiary

  • Wysokość: 95-102 cm
  • Głębokość fotela: 70 cm
  • Głębokość siedziska: 45 cm
  • Szerokość fotela: 64 cm
  • Szerokość siedziska: 51 cm
  • Waga: ok. 25 kg
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 70
Szerokość [cm] 64
Wysokość [cm] 95
Wysokość po podniesieniu [cm] 102
Materiał obicia Skóra
Kolor biały
Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Kółka Tak
Podstawa fotela na kółkach
Wykończenie drewniane
Zagłówki Brak
Wysokość [cm] 95-102
Głębokość siedziska [cm] 45
Szerokość siedziska [cm] 51

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.