Dobry fotel biurowy biały obrotowy Chairman 444

(kod: 20180) Baldu Visata Polska
1 480 zł

Produkt niedostępny

kod: 20180

Opis produktu

W stylowo wyposażonym biurze lub gabinecie nie może zabraknąć eleganckiego fotela do biurka. Choć wyglądem dobry fotel biurowy biały obrotowy Chairman 444 przywołuje dawną stylistykę, jest to mebel nowoczesny i bardzo wygodny. Siedzisko oraz oparcie obite są efektowną skórą, pod którą znalazło się miejsce dla miękkiej pianki o gęstości 25-40 kg / m3.

Chairman 444

To, co rzuca się w oczy po spojrzeniu na dobry fotel biurowy biały obrotowy Chairman 444 to jego stylowa, prawdziwa skóra, która zapewnia komfortowe użytkowanie. Znajduje się ona zarówno na siedzisku, oparciu oraz na podłokietnikach. Te wykonane są z metalu, a ich górna część wyposażona jest w element ozdobny w postaci skórzanego obicia. Niezwykle ważną kwestią jest to, że siedzisko oraz oparcie są specjalnie wyprofilowane. To sprawia, że użytkowanie mebla jest bardzo komfortowe i nie obciąża organizmu nawet po wielu godzinach pracy.

Chairman 444 wd

Pod siedziskiem znajduje się mechanizm, który umożliwia regulację wysokości w zakresie 95-102 cm. Krzesło ma także funkcję przechylania, z możliwością unieruchomienia w pozycji roboczej. Podstawę dla dobrego fotela biurowego białego obrotowego Chairman 444 stanowi pięcioramienna baza z kółkami. Wykonana jest ona z chromowanego metalu, który podkreślony jest przez eleganckie nakładki w czarnym kolorze.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman 444 wymiary

  • Wysokość: 95-102 cm
  • Głębokość fotela: 70 cm
  • Głębokość siedziska: 45 cm
  • Szerokość fotela: 64 cm
  • Szerokość siedziska: 51 cm
  • Waga: ok. 25 kg
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotel obrotowy dla dzieci szczecin fotel obrotowy dla dziecka racer wygodny fotel obrotowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×