Donica 400 x 400 mm (OKA)

(kod: 09085)
Donica 400 x 400 mm (OKA) nadaje się doskonale do obsadzenia różami czy bluszczem. Sprawdzi się w każdej ogrodowej, tarasowej lub balkonowej kompozycji. Została wykonana z naturalnego drewna sosnowego, które zaimpregnowano impregnate... pełny opis
68 zł

Produkt niedostępny

kod: 09085

Opis produktu

Donica 400 x 400 mm (OKA) nadaje się doskonale do obsadzenia różami czy bluszczem. Sprawdzi się w każdej ogrodowej, tarasowej lub balkonowej kompozycji. Została wykonana z naturalnego drewna sosnowego, które zaimpregnowano impregnatem bezchromowym. Dodatkowo, zabezpieczono ją środkiem pleśniowym. Dzięki zastosowaniu takiego procesu impregnacji donica jest odporna na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Waga - 9,4kg

Wymiary:

wysokość - 40cm

długość/szerokość - 40cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.