Donica balkonowa technorattan CYLINDRYCZNA 38

(kod: 17478)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17478

Opis produktu

Oryginalny kształt donicy CYLINDRYCZNA 38 to pierwszy istotny czynnik, dlaczego warto rozważyć jej wybór. Trwałe materiały z jakich jest ona wykonana to gwarancja długiego użytkowania produktu przez cały rok również na zewnątrz.

Szczegółowo analizując użyte materiały należy wskazać na blachę ocynkowaną z której wykonane jest wnętrze, ocynkowanie zabezpiecza ją przed rdzewieniem. Zewnętrznie donica pokryta jest plecionką technorattanową, która posiada doskonałe parametry trwałości tj. całokwicie odporna na promieniowanie UV, śnieg, deszcz, mróz - czyli wszystkie niesprzyjające warunki atmosferyczne. Proszę pamiętać, że woda przy niskich temperaturach zwiększa swoją objętość, dlatego nalezy zabezpieczyć w okresie zimowym dostęp wody do wnętrza donicy, aby uniknąc jej uszkodzenia.

Powyższe cechy powodują, że produkt po otrzymaniu nadaje się do natychmiastowego wykorzystania to jest sadzenia roślin. Ponadto może być wykorzystywana praktycznie wszedzie w hotelach, w restauracjach, w ogrodach, na tarasach i balkonach.

Waga donicy to 5,5 kg jej cylindryczny kształt to doskonałe warunki dla roślinki, która w każdym kierunku może rozwijać się symetrycznie tylko w donicy o takim kształcie.

Donica CYLINDRYCZNA 38 proponowana jest w różnych kolorach technorattanu, które można wybrać z opcji produktu.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica balkonowa technorattan CYLINDRYCZNA 38 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 38 cm
  • wysokość: 38 cm
  • waga: 5,5 kg

Wymiary cylindrycznej donicy z technorattanu

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan CYLINDRYCZNA 38 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 40x40x40 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynka balkonowa duża technorattan

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×