Donica plastikowa duża z tworzywa OKRĄGŁA 58

(kod: 17499)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17499

Opis produktu

Donica okrągła zwężana jest klasyczna w kształcie i funkcjonalności jej największa zaleta to trwałe wysokiej jakości tworzywo z jakiego została wykonana oraz wysokość 98 cm.

Donica jest gotowa do użytkowania bezpośrednio po jej otrzymaniu. Donica przy podstawie ma średnicę 35 cm, zaś w szczycie 58 cm. Okrągły kształt pozwala na równomierny rozrost rośliny jaka zostanie w niej umieszczona, zaś duża jej głebokość pozwoli na jej porządkne ukorzenienie.

Proponowany produkt jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych pozwalających dokomponować go do Państwa ogrodu, tak aby stanowił jego istotny element współgrający w całej kompozycji.

Zamawiając Donica plastikowa duża z tworzywa OKRĄGŁA 58 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary u szczytu:

  • średnica: 58 cm

Wymiary u podstawy:

  • średnica: 35 cm
  • wysokość: 98 cm
  • waga: 10 kg

Wymiary donicy ogrodowej z tworzywa sztucznego

Dostawa i montaż mebli:

Donica ogrodowa z tworzywa sztucznego dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach Ø58xØ35x98cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki ogrodowe z tworzywa sztucznego ławka ogrodowa z tworzywa ławka ogrodowa wykonana z tworzywa sztucznego skrzynia ogrodowa plastikowa duża ozdobne skrzynki na balkon kolorowe z tworzywa skrzynia brązowa z tworzywa na balkon na narzędzia skrzynia ogrodowa duża plastikowa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×