Donica technorattan PROSTOKĄTNA 108

(kod: 17469)
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 17469

Opis produktu

Prostokątna donica o długości 108 cm z technorattanu to najbardziej uniwersalne rozwiązanie uzupełnienia Państwa tarasu o odpowiednio pasujace do mebli wypoczynkowych lub obiadowych z plecionki syntetycznej. Wykonanie z takich samych materiałów jak meble tworzy współgrającą całość.

Zewnętrznie konstrukcja pokryta jest plecionką oraz polerowanym aluminium, wewnętrznie dzięki wykończeniu z ocynkowanej blachy donica jest przygotowana do sadzenia roślin bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.

Długość donicy 108 cm to możliwość jej wykorzystania w wielu miejscach, jest to donica średniej długości wśród dostępnych w ofercie. Wymiary donicy to 43 wysokości i 39 cm głębokości. Konstrukcja jest sprawdzona i masywna - waga donicy to 12 kg. Należy mieć na uwadze, że przy tych wymiarach donicy do wewnątrz należy nasypać nie małą ilość ziemi, zaś po podlaniu waga to będzie większa. 

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 108 dedykowana jest do użytku zewnętrznego oraz wewnątrz pomieszczeń. Najczęściej wybierana jest jako uzupełnienie do mebli technorattanowych w ogrodach, na tarasach i na balkonach. Obramowanie górne donicy z polerowanego aluminium dodaje eleganckiego wyglądu i stanowi estetyczne wykończenie. Krótsze boczki donicy również posiadaja aluminiowe wstawki.

Wykorzystany technorattan do produkcji donicy jest odporny na wodę, mróz, promieniowanie UV tzn. jest wytrzymały na warunki pogodowe. Pozwala na jej stałe wykorzystywanie na dworze, zaś w sezonie zimowym należy ją okryć aby uniemożliwić przedostawaniu się wody do jej wnętrza, aby przy dużych mrozach nie doszło do jej "rozsadzenia" gdyby taka woda pozostała w jej wnętrzu.

Produkt ten jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru - umożliwia to dobranie do innych posiadanych już mebli lub innych elmentów.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica technorattan PROSTOKĄTNA 108 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 108 cm
  • głębokość: 39 cm
  • wysokość: 43 cm
  • waga: 12 kg

Wymiary donicy technorattan prostokątnej 108

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 108 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 111x42x45 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×