FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 120

(kod: 17470)
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 17470
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Technorattanowa donica to możliwość utrzymania Państwa ogroduy, tarasu, balkonu, patio w stylistyce wykończenia takimi samymi materiałami. W wielu sklepach nie ma problemu z dostępnością mebli ogrodowych z plecionki, zaś pozostałe elementy uzupełniające są mniej powszechne.

Środek donicy wykonany jest z blachy, która została ocynkowana tj. zabezpieczona przed rdzewieniem. Powierzchnia zewnętrzna wykonana jest z polerowanego aluminium oraz plecionki. Wykończenie ocynkowaną blachą to możliwość natychmiastowego sadzenia roślin do donicy po jej rozpakowaniu.

Donica o długości 120 cm to jeden z najdłuższych tego typu produktów - największa ma 150 cm długości. Cała konstrukcja jest bardzo solidna i trwała - jej waga to 13 kg. Po napełnieniu donicy ziemią oraz roślinkami, zaś  finalnie również wodą waga to oczywiście wzrośnie, dlatego istotnym elementem jest, aby konstrukcja nie uległa rozparciu.

Wykorzystanie donicy jest według potrzeb Klienta tj. można ją ustawiać w pomieszczeniach oraz na zewnątrz tj. na tarasach, balkonach, w ogrodach. Eleganckim wykończeniem detalingowym jest górne obramowanie donicy wykonane z polerowanego aluminium. Takie same mniejsze elementy wykończeniowe znajdują się na krótszych bokach donicy z technorattanu PROSTOKĄTNA 120.

Jako warianty mają Państwo możliwość wyboru kolorystyki technorattanu, pozwoli to na jej odpowiednie dobranie.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica technorattan PROSTOKĄTNA 120 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 120 cm
  • głębokość: 40 cm
  • wysokość: 45 cm
  • waga: 13 kg

Wymiary donicy technorattan 120

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 120 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 123x43x48 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x