FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 130

(kod: 17468)
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 17468
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Donice technorattanowe to możliwośc eleganckiego uzupełnienia Panstwa ogrodu, tarasu oraz balkonu. Mała architektura ogrodowa to detale, które są istotne w zupełnym zamknięciu całej przestrzeni.

Podstawę stanowi prostokąt co umożliwia na jej ustawianie na parapetach, wzdłuż podjazdów, chodników. Wnętrze donicy jest wykonane z blachy ocynkowanej, na zewnątrz donica pokryta jest technorattanem oraz górna ramka wykonana jest z polerowanego aluminium. Produkt jest przygotowany do sadzenia roślin po jego otrzymaniu.

Rozmiar donicy technorattan PROSTOKĄTNA 130 to propozycja jednego z najdłuższych oferowanych tego typu produktów. Konstrukcja jest odpowiednio przygotowana do wypełnienia jej wnętrza ziemią bez obaw o jej uszkodzenie lub przeciążenie - sama donica waży 14 kg.

Donica może być wykorzystywana wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz. Elegancka górna ramka - obwoluta wykonana jest z polerowanego aluminium. Estetycznym wykończeniem są również boczne listwy na krótszych bokach donicy.

Plecionka technorattanowa użyta do produkcji donica technorattan PROSTOKĄTNA 130 jest odporna na promieniowanie UV, wodę, niską temperaturę, wiatr i inne warunki atmosferyczne. Prosimy o pamiętaniu aby na okres ujemnych temeratur nie zostawiać wody wewnątrz donicy ponieważ może dojść do jej uszkodzenia przez rozszerzalność pod wpływem temperatury.

Dzięki kilku propozycjom kolorystycznym do wyboru jako warianty produktu można dobrać kolorystykę do posiadanych mebli, aby stanowiły wspólną całość.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica technorattan PROSTOKĄTNA 130 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 130 cm
  • głębokość: 40 cm
  • wysokość: 45 cm
  • waga: 14 kg

Wymiary donicy technorattan prostokątnej 130

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 130 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 133x43x48 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x