FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 150

(kod: 17445)
699 zł

Produkt niedostępny

kod: 17445
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Wykorzystanie donic komponujących sie ze stylistyką mebli jest dośc istotne, wykonanie z materiałów imitujących nie zawsze jest wystarczająco zadowalające, dlatego możliwość wyboru donicy wykonanej z plecionki technorattanowej do szerokiego wachlarza mebli technorattanowych to bardzo dobra wiadomość.

Donica technorattanowa ma kształt prostokątny, wewnątrz posiada wykończenie z blachy ocynkowanej, powierzchnia widoczna, zewnętrzna jest pokryta plecionką technorattanową i aluminium polerowanym. Oferowany produkt jest gotowy do bezpośredniego sadzenia roślin tzn. nie wymaga dalszego przygotowywania lub wykładania wnętrza przed procesem sadzenia.

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 150 to jedna z największych donic technorattanowych - 150 cm, wysokość 50 cm i szerokość 39 cm. Jest to konstrukcja trwała ponieważ jej waga to ponad 15 kg, lecz należy uwzględnić fakt iż przy takich wymiarach ilość ziemi jaka znajdzie się wewnątrz donicy również wymaga solidnej konstrukcji.

Elegancka donica przeznaczona jest do użytku zewnętrznego oraz wewnętrznego w szczególności na balkony, tarasy, do ogrodów w tym również hotelowych. Górna krawędź donicy posiada obramowanie wykonane z aluminium, które zostało poddane polerowaniu. Dodatkowej elegancji dodają również boczne listwy na krótszych bokach. 

Technorattan, którego użyto jest wytrzymały na warunki atmosferyczne i odporny na promieniowanie UV, mróz oraz wodę, Umożliwia to na przetrzymywanie donicy na zewnątrz przez cały rok. Należy pamiętać, że jeśli wewnątrz zostanie duża ilość wody to pod wpływem niskich temperatur będzie ulegała rozszerzaniu, czego bezwzględnie należy unikać.

Proponowany produkt jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych pozwalających dokomponować go do Państwa ogrodu, tak aby stanowił jego istotny element współgrający w całej kompozycji.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica technorattan PROSTOKĄTNA 150 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 150 cm
  • głębokość: 39 cm
  • wysokość: 50 cm
  • waga: 15,5 kg

Wymiary donicy technorattan prostokątnej 150

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 150 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 153x42x53 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x