Donica technorattan PROSTOKĄTNA 70 HL

(kod: 17480)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17480

Opis produktu

Donica o odpowiednim wyglądzie, stylistyce i kształcie istotnie tworzy wygląd komponując się odpowiednio lub nie z roślinami, które w niej się znajdują. Materiał technorattanowy to bardzo dobre rozwiązanie do większości gatunków roślin doniczkowych ponieważ jest klasycznie elegancki.

Kształt donicy to prostopadłościan na podstawie prostokątnej o wymiarach 70x38 cm i wysokości 40 cm. Jej wnętrze jest gotowe do bezpośredniego wsypania ziemi oraz zasadzenia roślin - jest wykonane z ocynkowanej blachy. Cynkowanie to proces zabezpieczania blachy przed rdzewieniem.

Donica PROSTOKĄTNA 70 HL jest dedykowana do użytku zewnętrznego oraz wewnątrz pomieszczeń. Ze względu na oryginalną stylistykę pozwala wykorzystywać ją w ogrodzie, restauracji, hotelu, SPA i balkonach. Górna krawędź donicy nie posiada aluminiowego obramowania, zaś widoczna jest w tym miejscu plecionka technorattanowa - jest to materiał odporny na promieniowanie UV, mróz, deszcz, śnieg, wiatr - dzięki czemu donica może być wykorzystywana na zewnątrz przez cały rok.

Proponowany produkt jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych pozwalających dokomponować go do Państwa ogrodu, tak aby stanowił jego istotny element współgrający w całej kompozycji.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica technorattan PROSTOKĄTNA 70 HL otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 70 cm
  • głębokość: 38 cm
  • wysokość: 40 cm
  • waga: 8 kg

Wymiary donicy technorattanowej prostokątnej 70

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 70HL dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 73x41x42 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×