Donica technorattan PROSTOKĄTNA 70

(kod: 17473)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17473

Opis produktu

Technorattanowa donica z eleganckim wykończeniem stanowiącym ramkę - obwoultę wykonaną z aluminium polerowanego to nowoczesna, trwała i bardzo dobrze prezentująća sie propozycja do Państwa ogrodu, na taras oraz na balkon.

Wnętrze donicy technorattanowej PROSTOKĄTNA 70 jest wykończone z blachy ocynkowanej, zewnętrznie donica pokryta jest wyplotem z technorattanu, z elementami aluminium polerowanego tj. ramka w jej górnej cześci oraz wstawki na krótszych bokach. Jest gotowa do natychmiastowego użytkowania i sadzenia od razu po rozpakowaniu.

Donica o długości 70 cm to z tej kolekcji najmniejszy z dostępnych rozmiarów. Trwała 7 kg konstrukcja odpowiednio zabezpiecza i utrzymuje wewnątrz całość wypełnienia tj. ziemi oraz roślinek. Wykorzystanie donicy może być wewnątrz budynków oraz na zewnątrz - w szczególności w ogrodach i na tarasach, jak również ogródkach restauracyjnych oraz hotelach.

Elementy aluminiowe podobnie jak ocynkowane są całkowicie odporne na rdzę, plecionka technorattanowa również jest materiałem wytrzymałym na negatywne działanie promieniowania UV, wody, mrozu - dzięki czemu donica technorattan może być użytkowana całorocznie na zewnątrz. Należy pamiętać, aby uniemożliwić dostęp wody do wnętrza donicy przy ujemnej temperaturze, aby nie doszło do jej "rozsadzenia".

Oferowana donica jest do wyboru w kilku wariantach kolorystycznych umożliwiających wybór odpowiedniego koloru do Państwa potrzeb.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica technorattan PROSTOKĄTNA 70 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 70 cm
  • głębokość: 38 cm
  • wysokość: 40 cm
  • waga: 8 kg

Wymiary donicy technorattanowej prostokątnej 70

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 70 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 73x41x42cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×