FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 88

(kod: 17472)
349 zł

Produkt niedostępny

kod: 17472
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Donica z technorattanu o długości 88 cm to produkt, który mogą Państwo wykorzystywać jako uzupełnienie ogrodu, tarasu, balkonu, jego wymiary pozwalają na wykorzystanie przy wielu gatunkach kwiatów oraz odpowiednie skomponowanie kolorystycnze z pozostałymi elementami.

Wykończenie z blachy ocynkowanej wewnątrz donicy to możliwość natychmiastowego jej użytkowania po rozpakowaniu, jak również najlepszego bezpiecznego zabezpieczenia przed rdzewieniem. Zewnętrzne widoczne części donicy są pokryte plecionką technorattanową, na krótszych bokach znajdują się aluminiowe wstawki zamykające estetycznie całość, górna krawędź pokryta jest ramką aluminiową polerowaną - stanowiacą o elegancj całego produktu.

Rozmiary donicy to wysokość 34 cm i podstawa o wymiarach 88 x 25 cm, cała donica waży 7 kg, dzięki temu konstrukcja jest trwała i solidna, odpowiednio przystosowana do trwałego utrzymania wewnątrz ziemi, roślinek oraz wody jaką będą one podlewane. 

Donica może być używana w pomieszczeniach oraz na zewnatrz, również przez cały rok. Materiały z jakich jest wykonana w tym również plecionka technorattanowa są całkowicie odporne na warunki pogodowe w szczególności: mróz, deszcz, promieniowanie UV. Proszę pamiętać o uniemożliweiniu dostawania się wody do wnętrza donicy zimą, ponieważ podczas dużych mrozów i wody wewnątrz - może dojść do jej "rozsadzenia" i uszkodzenia.

Do wyboru mają Państwo kilka propozycji kolorystycznych technorattanu jakim ma być pokryta powierzchnia donicy.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica technorattan PROSTOKĄTNA 88 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 88 cm
  • głębokość: 25cm
  • wysokość: 34 cm
  • waga: 7 kg

Wymiary donicy prostokątnej z technorattanu 88

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 88 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 91x28x37 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x