Dzisiaj darmowa dostawa na wszystko!
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Donica technorattan z nawodnieniem KWADRATOWA 50

(kod: 17532)
349 zł

Produkt niedostępny

kod: 17532
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Donica z technorattanu z systemem automatycznego nawadniania w ksztłcie sześcianu, to wygoda, nowoczesność, elegancja i praktyczność. Dokonując oceny produktu nalezy uwzględnić jego estetykę, która w wykończeniu plecionki technorattanowej, aluminiowych listw prezentuje się doskonale oraz funkcjonalność produktu z automatycznym systemem nawadniania - spełnia wszystkie wymagania dla tego typu produktu.

System nawadniania określony jest mianem Green Spa - styroduru jest to materiał wykorzystywany do izolacji termicznej z zachowaniem jego trwałości, a zarazem do nawadniania. System samodzielnego doprowadzania wody do korzeni roślin  utrzymuje stopień intensywności nawiadniania. Donica posiada wskaźnik poziomu wody wskazując potrzebę jej uzupełnienia. Porcjowanie uwalniania wody do ziemi pozwala na utrzymywanie odpowiedniej wilogi i nie wymaga codziennego podlewania. System chroni roślinę przed namiarem wody, ponieważ jej nadmiar zostanie odprowadzony np. w przypadku wody deszczowej. Użytkownik decyduje o ilości taśm nawadniających dobierając je do rośliny oraz swojej dyspozycyjności do podlewania. 

Donica jest gotowa do użytku bezpośrednio po rozpakowaniu. Może być wykorzystywana w pomieszczeniach oraz na zewnątrz, również przez cały rok, wynika to z właściwości zastosowanych materiałów tj. aluminium całkowicie odporne na rdzewienie oraz technorattanu odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne. 

Aluminiowa obwoluta wokół górnej części donicy dodaje jej niezwykłej elegancji, zaś jego polerowanie nadaje szczególnego wyglądu jej powierzchni. Wymiary donicy to 50 x 50 cm podstawa oraz wysokość również 50 cm - dają efekt sześcianu.

Proponowany produkt jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych pozwalających dokomponować go do Państwa ogrodu, tak aby stanowił jego istotny element współgrający w całej kompozycji.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica technorattan z nawodnieniem KWADRATOWA 50 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 50 cm
  • głębokość: 50 cm
  • wysokość: 50 cm
  • waga: 3 kg

Wymiary donicy technoratan kwadratowej z nawodnieniem

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan KWADRATOWA z nawodnienie dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w folii o wymiarach 50x50x50 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

curver corfu provence technorattan zestaw keter skrzynia technorattan z siedziskiem skrzynia technorattan z siedziskiem o wym 100 na 70 skrzynie technorattan z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x