FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - SPRAWDŹ ->

Donica technorattan z nawodnieniem PROSTOKĄTNA 95

(kod: 17531)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17531

Opis produktu

Systemy nawadniania donic to doskonałe rozwiazanie dla każdego - zaś w szczególności dla biur oraz osób które często wyjeżdzają i nie chcą rezygnować z posiadania roślinek z powodu trudnego do określenia planu opieki nad nimi. Walory estetyczne proponowanej donicy są bardzo dobre dzięki ramce wykonanej z polerowanego aluminium oraz plecionki technorattanowej jaką są pokryte jej boki. 

Nawadnianie w systemie Green Spa to wykorzystanie styroduru jako materiału wielofunkcjnego tj. do izolacji termicznej oraz nawadniania z zachowaniem jego trwałości. Samodzielnie system nawadnia doprowadzając wodę do korzeni roślin z zachowaniem odpowiedniego stopnia intensywności. Informacja w postaci wskaźnika poziomu wody wraz ze wskazaniem konieczności jej uzupełniania to najważniejsza zaleta tej donicy. Montaż odpowiedniej ilości taśm nawadniających powinien być przez Państwa uzasadniony konkretnymi potrzebami danej rośliny oraz czasu jaki mogą Państwo jej poświęcać. System dzięki możliwości odprowadzania namiaru wody chroni roślinę przed nadmiarem wody.

Produkt jest gotowy do natychmiastowego użytku po jego otrzymaniu i rozpakowaniu. Przeznaczenie donicy to pomieszczenia, ogrody, tarasy, balkony - również w okresie jesienno-zimowym. Plecionka technorattanowa jest odporna na warunki atmosferyczne tj. mróz, deszcz, śnieg, promieniowanie UV.

Podstawa donicy ma kształt prostokąta o wymiarach 95 x 34 cm, jej waga to 2,85 kg. Konstrukcja jest trwała i solidna, odpowiednio przystosowana do przyjęcia pełnej ilości ziemi oraz roślinek.

Donica technorattan z nawodnieniem PROSTOKĄTNA 95 dostępna jest w kilku kolorach technorattanu do wyboru jako wariant produktu.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica technorattan z nawodnieniem PROSTOKĄTNA 95 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 95 cm
  • głębokość: 34 cm
  • wysokość: 30 cm
  • waga: 2,85 kg

Wymiary donicy technorattan z nawodnieniem prostokątnej

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan PROSTOKĄTNA 95 z nawodnieniem dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, opakowane folią o wymiarach 95x34x30 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

curver corfu provence technorattan zestaw keter skrzynia technorattan z siedziskiem skrzynia technorattan z siedziskiem o wym 100 na 70 skrzynie technorattan z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x