Donica Terraza kwadrat 23 cm

(kod: 09267)
Donica Terraza wykonana została z mrozoodpornej ceramiki . Dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako donica zewnętrzna. Kamionka , z której wykonana jest donica to tworzywo znane już w starożytności. Charakterysteczną dla niej c... pełny opis
143 zł

Produkt niedostępny

kod: 09267

Opis produktu

Donica Terraza wykonana została z mrozoodpornej ceramiki. Dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako donica zewnętrzna.

Kamionka, z której wykonana jest donica to tworzywo znane już w starożytności. Charakterysteczną dla niej cechą jest wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Ważnym aspektem jest też minimalne nasiąkanie wodą, dzięki czemu w donicach ceramicznych długo utrzymuje się wilgoć ziemi.

Waga donicy sprawia, że nie wymaga ona dodatkowego obciążenia, jest stabilna i utrzymuje nawet cięższe rośliny.

Donica posiada prosty, geometryczny kształt, dzięki czemu doskonale wkomponuje się w każdy wystrój ogrodu, tarasu czy balkonu. Donica jest całkowicie odporna na zmienne warunki atmosferyczne.

W sprzedaży dostęopne są dwa kolory ceramiki: brąz oraz beż.

 

Wymiary:

Wysokość - 33cm

Szerokość/Długość - 23cm

Waga - 5kg

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.