Donica Terraza misa

(kod: 09269)
85 zł

Produkt niedostępny

kod: 09269

Opis produktu

Donica Terraza w kdztałcie misy została wykonana z mrozoodpornej ceramiki, która gwarantuje odporność na działanie wszelkich zmianych czynników pogodowych dlatego znakonmicie nadaje się do użytku zewnętrznego.

Donice kamionkowe charakteryzują się duża wytrzymałością. Jest to klasyczny materiał do wykonania donic, sprawdzony i znany od wieków. Kamionka, z której wykonane są donice charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, minimalnie nasiąka wodą.

Dzięki swojej wadze donice ceramiczne utrzymują zasadzone w nich rośliny w odróżnieniu do np. donic plastikowych, które czasami trzeba dodatkowo obciążać.

Okrągła donica w klasycznym kształcie misy znajdzie swoje zastosowanie w ogrodzie, na balkonie czy tarasie.

Donica dostępna jest w dwóch kolorach: brązowym i beżowym.

 

Wymiary:

Wysokość - 11cm

Szerokość - 32cm

Waga - 5kg

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×