FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Donica z technorattanu KWADRATOWA 38 S

(kod: 17477)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17477
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Nowoczesna technorattanowa donica KWADRATOWA 38 S to mniejsza z tego typu donic z ozdobnymi listawmi aluminiowymi w narożnikach. Dzięki bardzo dobrym proporcjom produkt ten doskonale sprawdza się w hotelach oraz punktach restauracyjnych.

Wnętrze donicy o podstawie w kształcie kwadratu jest wykonane z blachy poddanej cynkowaniu, tj. zabezpieczeniu przed rdzewieniem. Powierzchnie zewnętrzne pokryte są technorattanem, zaś narożniki donicy posiadają eleganckie listwy aluminiowe, jest to również materiał którego naturalne właściwości to odporność na rdzę. Donica jest gotowa do sadzenia roślin bezposrednio po jej rozpakowaniu.

Konstrukcja donicy jest solidna i trwała. Waga donicy to 6 kg. Wykończenia z materiałów trwałych i odpornych na warunki pogodowe tj. mrozy, deszcze, śnieg, promieniowanie słoneczne to gwarancja wielu lat użytkowania. Ponadto możliwośc wykorzystywania nie tylko w pomieszczeniac,h ale również na zewnątrz również w okresie jesienno-zimowym.

Donica z technorattanu KWADRATOWA 38 S to produkt, który mogą Państwo dobrać do swoich potrzeb kolorystycznych dzięki różnym wariantom kolorystycznym do wyboru z palety: brązowy, ciemny brązowy, szaro-niebieski, czarny, brązowy mieszany, piaskowy, zielono-brązowy, karmelowy.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica z technorattanu KWADRATOWA 38 S otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 38 cm
  • głębokość: 38 cm
  • wysokość: 38 cm
  • waga: 6 kg

Wymiary donicy technorattan 38S

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan KWADRATOWA 38S dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 40x40x40 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x