Donica z technorattanu KWADRATOWA 38

(kod: 17475)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17475

Opis produktu

Technorattanowa donica doskonale sprawdza się w lokalach usługowych tj. gastronomia oraz hotele, jest ustawna, wygodna do przestawiania podczas sprzątania i ma elegancki wygląd z każdej strony, gdziekolwiek zostanie postawiona.

Donica jest gotowa do jej zagospodarowania bezpośrednio po rozpakowaniu, dzięki wykonaniu jej wnętrza z ocynkowanej blachy (zabezpieczonej przed rdzą). Zewnętrznie donica pokryta jest plecionką technorattanową.

Donica z technorattanu KWADRATOWA 38 to mniejszy model z tej kolekcji donic o kształcie sześcianu. Bok ma długość 38 cm, dzięki czemu jest bardzo proporcjonalna, zgrabna i pozwala zmieścić i zasadzić  w niej większość roślin domowych i bardzo dużą ilość roślin ogrodowych. Konstrukcja o wadze 5,5 kg zapewnia odpowiednią trwałość i gwarantuje długi czas jej użytkowania.

Użytkować donicę można wewnątrz oraz na zewnatrz, materiały z jakich ją wykonano gwarantują również jej całoroczne wykorzystanie - technorattan jest odporny na warunki pogodowe takie jak promieniowanie UV, wodę, ujemne temperatury.

Dokonując wyboru dodatkowym atutem jest możlwiość wyboru koloru plecionki technorattanowej - wszystkie opcje widoczne są jako warianty produktu.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica z technorattanu KWADRATOWA 38 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 38 cm
  • głębokość: 38 cm
  • wysokość: 38 cm
  • waga: 5,5 kg

Donica z technorattanu kwadratowa Rattan-Art 38 wymiary

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan KWADRATOWA 38 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 40x40x40 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×