Dzisiaj darmowa dostawa na wszystko!
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Donica z technorattanu KWADRATOWA 46 S

(kod: 17476)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17476
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Donica KWADRATOWA 46 S to propozycja bardzo nowoczesnego produktu o klasycznym kształcie, który został elegancko wykończony aluminiowymi listwami w narożnikach. Tego typu detaling w wielu produktach stanowi o ich wyglądzie i istotnie tworzy jego wygląd i efekt wizualny

Wnętrze donicy wykończone jest blachą ocynkowaną, cynkowanie to zabezpieczanie powierzchni przed rdzewieniem. Widoczne ściany donicy pokryte są plecionką technorattanową, zaś narożniki jak wspomniano na wstępie stanowią eleganckie listwy aluminiowe. Donica jest gotowa do użytkowania po wyjęciu z opakowania.

Donica z technorattanu KWADRATOWA 46 S jest większą z donic oferowanych w tym kształcie, jej kształt to sześcian o długości boku 46 cm. Waga donicy to 8 kg. Jest trwała i solidna. Konstrukcja przewidziana jest do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, również przez cały rok. Wszystko to możliwe jest dzięki zastosowanym materiałom tj. ocynkowane elementy blaszane, aluminiowe listwy ozdobne oraz technorattan, który jest odporny na mróz, deszcz, śnieg, promieniowanie UV - czyli wszystkie warunki pogodowe.

Wśród wariantów produktu mogą Państwo wybrać odpowiedni kolor technorattanu z palety: brązowy, ciemny brązowy, szaro-niebieski, czarny, brązowy mieszany, piaskowy, zielono-brązowy, karmelowy.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica z technorattanu KWADRATOWA 46 S otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 46 cm
  • głębokość: 46 cm
  • wysokość: 46 cm
  • waga: 8 kg

Wymiary donicy technorattan 46S

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan KWADRATOWA 46S dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 48x48x48cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x