FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Donica z technorattanu KWADRATOWA 46

(kod: 17474)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17474
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Technorattanowa donica w kształcie sześcianu to bardzo eleganckie wykończenie do Państwa ogrodu, tarasu, na balkon oraz do wnętrz pomieszczeń utrzymanych w konwencji zielonych za przyczyną roślinności, których utrzymaniu takie produkty służą.

Symetryczna budowa nadaje niewykłego uroku i elegancji. Donica pokryta jest technorattanem, zaś jej wnętrze wykończone jest ocynkowaną blachą tzn. zabezpieczoną przed rdzewieniem. Dodatkowym atutem tego wykonania jest możliwość bezpośredniego sadzenia roślinek od razu po rozpakowaniu bez konieczności dalszego przygotowywania donicy.

Podstawa donicy to kwadrat o boku 46 cm, jest również tej samej wysokości - finalnie otrzymujemy idealny sześcian. Całość tworzy trwałą konstrukcję o wadze 7,5 kg. Trwałość to głównie odporność na wszelkie warunki atmosferyczne przy wykorzystywaniu jej na zewnątrz tj. mróz, śnieg, promienie UV, różnice temperatur, dzięki takim właściwościom nie ma przeciwwskazań do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Podczas pozostawiania donicy na okres zimowy na dworze należy zabezpieczyć donicę tj. uniemożliwić dostęp wody do jej wnętrza, aby nie została uszkodzona przez zamarzanie wody i jej rozszerzalność.

Donica jest dostępna w różnych kolorach - dostępne warianty są widoczne jako opcje do wyboru.

Zobacz także powiązane: Doniczki ogrodowe z technorattanu, meble technorattanowe

Zamawiając Donica z technorattanu KWADRATOWA 46 otrzymują Państwo:

  • jedną donicę

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 46 cm
  • głębokość: 46 cm
  • wysokość: 46 cm
  • waga: 7,5 kg

Wymiary donicy z technorattanu kwadratowej 46

Dostawa i montaż mebli:

Donica technorattan KWADRATOWA 46 dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w paczce o wymiarach 48x48x48 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x