FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Doniczka balkonowa biała 60cm

(kod: 15712) Keter
50 zł

Produkt niedostępny

kod: 15712
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Białe doniczki z tworzywa sztucznego to znany i lubiany element wyposażenia domów i balkonów. Nasz produkt wyróżniają przede wszystkim dwie rzeczy – uznany europejski producent i innowacyjne wzornictwo. Doniczka wykonana została przez markę Curver znaną z produkcji mebli i akcesoriów ogrodowych z tworzywa sztucznego najwyższej jakości. Stworzone przez tego producenta akcesoria są trwałe i wytrzymałe, więc doniczka posłuży nam długo.

Jest to jednak nie tylko produkt wysokiej jakości, ale też o oryginalnym wzornictwie. Zewnętrzne ścianki doniczki nie są gładkie – naśladują kształtem fakturę drewna. Dzięki temu produkt jest nie tylko praktyczny, ale też bardzo ładny. Doniczka będzie stanowiła dodatkową ozdobę wykończonego drewnem pokoju i świetnie będzie się prezentować na parapecie mieszkania. Biały kolor jest bardzo uniwersalny – praktycznie wszystkie rośliny dobrze prezentują się w takiej osłonce.

Oferowana doniczka ma długość 60 cm, ale dostępna jest też jej dłuższa 80 cm wersja. Wymiary wewnętrzne doniczki to 15 cm wysokości i 15 cm szerokości. Z zewnątrz doniczka ma szerokość 17 cm. Długa doniczka znakomicie sprawdzi się nie tylko do hodowli domowych kwiatków, ale też jako pojemnik na zioła na kuchennym parapecie. Doniczka nadaje się do wykorzystania na balkonie lub za oknem, ponieważ cechuje się dobrą odpornością na warunki atmosferyczne.

Prostokątną doniczkę bez problemu utrzymamy również w czystości – tworzywo sztuczne jest bardzo łatwe do umycia. To szczególnie ważne przy doniczce w białym kolorze, którą łatwo ubrudzić w czasie przesadzania roślin. Oferowana doniczka nie ma posiada dziurek, więc nie przecieka i może być stosowana jako osłonka, na przykład na małe doniczki z ziołami. Elegancka osłonka z naśladującą drewno fakturą z pewnością sprawdzi się w naszym domu.

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 60 cm
  • Wysokość: 15 cm
  • Szerokość zewnętrzna: 17 cm
  • Szerokość wewnętrzna: 15 cm

Dostawa i montaż mebli:

Doniczka jest dostarczana przez firmę kurierską w całości, w ubezpieczonej przesyłce. Doniczka po rozpakowaniu jest gotowa do użycia.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x