Drewniane meble na balkon Carol z poduszką na siedzisko

349 zł

Produkt niedostępny

kod: 15260

Opis produktu

Zestaw balkonowy Carol. Praktyczny zestaw mebli do wykorzystania nie tylko na balkonie.

Stabilność i prosta budowa to idealne połączenie, sprawi że będziemy mogli spokojnie relaksować się przy porannej kawie na balkonie.

Zestaw składa się z dwóch krzeseł i okrągłego stolika o średnicy 60cm. Stolik jest idealnie dopasowany dla dwóch osób.

Wygodny odpoczynek zapewniają poduszki na siedzenia i oparcia krzeseł, które pozwalają wygodnie siedzieć na krzesłach. Poduszki można swobodnie zdjąć, wykonane są z tkaniny przeznaczonej do użytku zewnętrzengo, jednak podczas deszczu oraz na zimę zaleca się ich schowanie. 

Wszystkie części można z łatwością złożyć minimalizując przestrzeń potrzebną do przechowywania. Jest to bardzo istotna informacja, dla osób które dysponują małą przestrzenią np. w mieszkaniach w bloku.

Montaż mebli jest bardzo prosty, wystarczy skręcić stół według dołączonej instrukcji, krzesła są już skręcone - wystarczy je rozłożyć. 

Stół i krzesła są wyprodukowane z tropikalnej odmiany akacji. Jest to niezwykle twarde drewno, odporne na działanie czynników atmosferycznych.

 

Wymiary elementów zestawu:

Krzesła:

  • Wysokość: 80 cm
  • Długość: 52 cm
  • Szerokość: 38 cm

Stolik:

  • Średnica: 60cm
  • Wysokość: 73 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble są bardzo łatwe w montażu. Stolik trzeba skręcić według dołączonej instrukcji, a krzesła wystarczy rozłożyć. 

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej, zestaw przyjeżdża w dwóch kartonach. 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
  • Emka

    Na "oko" OK. Zobaczymy jak się będą spisywać .

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia z siedziskiem na balkon skrzynia na balkon z siedziskiem skrzynia do przechowywania na balkon skrzynie do przechowywania na balkon skrzynia z siedziskiem na balkon keter skrzynie kufry plastikowe na balkon do 110cm skrzynie na balkon do przechowywania skrzynie na balkon do przechowywania mebli skrzynie na balkon do siedzenia wodoodporne skrzynie na balkon drewniana afrodyta skrzynie na balkon drewniane 130 cm skrzynie na balkon drewniane z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×