Drewniany carport Konwalia 346x562

(kod: 21857) Megiw 4 Garden
346x562 cm 346x639 cm 346xx855 cm
 • Brak
 • Czerwony
 • Zielony
 • Brązowy
 • Czarny
Niezwykle przestronny carport Konwalia zapewni odpowiednią ilość miejsca do bezpiecznego postoju samochodu. Zabezpieczy pojazd przed szkodami wyrządzanymi przez ptaki, czy niekorzystne warunki atmosferyczne. Pod zadaszeniem można równ... pełny opis

6 600 zł

6 149 zł

+ dostawa 219 zł
Kup na raty: 20 x 318,40zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 21857

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 305
Szerokość [cm] 346
Głębokość [cm] 562
Materiał drewno

Opis produktu

Niezwykle przestronny carport Konwalia zapewni odpowiednią ilość miejsca do bezpiecznego postoju samochodu. Zabezpieczy pojazd przed szkodami wyrządzanymi przez ptaki, czy niekorzystne warunki atmosferyczne. Pod zadaszeniem można również przechowywać rowery, grille, czy meble wypoczynkowe.

 Drewniany carport Konwalia 346x562

Garaż ma 346 cm szerokości, 562 cm głębokości oraz 305 cm wysokości. Otwarta konstrukcja zdolna jest pomieścić nawet 2 samochody. Wiata wykonana z popularnego wśród klientów drewna świerkowego opiera się na solidnych słupach o grubości 12 cm kotwionych do podłoża i wzmocnionych na narożach zastrzałami.

Garaż został wyposażony w dwuspadowy dach pokryty papą bitumiczną, która zapewnia wodoszczelność i wodoodporność. Zalecamy pokrycie dachu gontem. Za dodatkową opłatą można nabyć gont dostępny w czterech kolorach: zielonym, czerwonym, brązowym i czarnym. Drewniane elementy kontrukcji zaimpregnowano. Drewno po impregnacji staje się odporne na działanie szkodników, grzybów i wilgoci.

Drewniany carport Konwalia 346x562

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.

Postawienie garażu Konwalia nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w trzech wariantach rozmiarowych.

Jeśli interesuje Państwa montaż garażu - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Wymiary elementów zestawu:

Konwalia - wymiary

 

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 305 cm
 • szerokość: 346 cm
 • głębokość: 562 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • wysokość: 213 cm
 • szerokość: 294 cm
 • głębokość: 398 cm

Grubość belki:

 • 120 mm

Materiał:

 • konstrukcja: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna

Wykończenie:

 • impregnowane

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 305
Szerokość [cm] 346
Głębokość [cm] 562
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Jeśli interesuje Państwa montaż garażu - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.