Drewniany leżak na kółkach rozkładany z podnóżkiem

(kod: 15263) Fieldmann
Duży, wygodny, rozkładany leżak o wymiarach 190x70cm. Możliwość ustawienia odpowiedniego kąta oparcia i podpórki na nogi , sprawi że wypoczynek będzie o wiele przyjemniejszy niż w przypadku zwykłego leżaka. Indywidualne ustawienia do... pełny opis
549 zł

Produkt niedostępny

kod: 15263

Opis produktu

Duży, wygodny, rozkładany leżak o wymiarach 190x70cm. Możliwość ustawienia odpowiedniego kąta oparcia i podpórki na nogi, sprawi że wypoczynek będzie o wiele przyjemniejszy niż w przypadku zwykłego leżaka. Indywidualne ustawienia doceni każdy, kto wypoczywał na mało wygodnych plastikowych leżakach. Aby ułatwić przemieszczanie, leżak został wyposażony w specjalne kółka. Leżak jest wyprodukowany z tropikalnego drewna akacjowego. To niezwykle twarde drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych sprawiając, że wyprodukowane z niego meble przeznaczone są do użytku na zewnątrz. 

Zobacz także powiązane: leżaki drewniane, meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 190cm
  • Szerokość: 83,5cm
  • Wysokość: 70cm

Dostawa i montaż mebli:

Leżak jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej w jednej paczce, do samodzielnego montażu. Do całości dołączona jest czytelna instrukcja.
Wymiary kartonu: 200,5 x 9 x 67 cm
Waga przesyłki: 19,46 kg

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.