Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Gipsowe panele 3D na ścianę Dunes Bubbles

(kod: 17049) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
176 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 17049

Kluczowe parametry:

Wzór Okręgi
Wysokość [cm] 80
Szerokość [cm] 100
Grubość [cm] 1,5-3
Wykończenie surowe
Materiał gips

Opis produktu

Gipsowe panele 3D na ścianę to ciekawy sposób na aranżację wnętrza.Rozmaitość wzorów, form, kształtów pozwoli dopasować panele do każdego stylu. Tego typu dekoracja ścienna sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. Producent paneli - marka Dunes - oferuje produkt najwyższej jakości.

Dunes logo firmy Bubbles

Dekoracyjne panele 3D pomogą urozmaicić wnętrze mieszkania ale także przestrzeń publiczną czy też lokal użytkowy jak salon SPA, salon fryzjerki, restauracja bądź butik. Produkt wykonany jest z wielką precyjną - doskonale prezentuje się na ścianach zarówno kiedy pokrywa cała przestrzeń, ale także jako mniejsza dekoracja ścienna.

Model Bubbles to nowoczesny i dynamiczny wzór. Panel pokryty jest wypustkami w kształcie okręgów o różnej wysokości. Taki wzór sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach ale także na przykład  w pokoju dziecięcym nadając mu radosny charakter.

Gipsowe panele 3D na ścianę wyprodukowane zostały z najwyższej jakości naturalnych surowców. Przeznczone są do stosowania we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności (bez bezpośredniego kontaktu z wodą). Tegu typu dekoracja sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach - w salonie, sypialni, pokoju dziennym czy też korytarzu.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Bubbles

Panele gipsowe 3Dsprzedawane są w stanie surowym – jest to surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po zamontowaniu paneli można pomalować je na dowolny kolor. Polecane farby to - farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Bubbles Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 100 cm
  • Grubość: 1,5 - 3 cm
  • Waga: ok. 12 kg
  • Pole powierzchni: 0,8 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,25 szt
  • Cena za 1 m2: 220,00 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wzór Okręgi
Wysokość [cm] 80
Szerokość [cm] 100
Grubość [cm] 1,5-3
Wykończenie surowe
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×