Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Dunes Groovy - Gipsowe panele 3D na ścianę

(kod: 16097) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
150 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16097

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Opis produktu

Panele dekoracyjne wykonane z gipsu to rewelacyjne rozwiązanie umożliwiające osięgnięcie trójwymiarowego efektu na ścianie praktycznie w każdym wnętrzu! Panele 3D zastsować można w pomieszczeniach mieszkalnych ale także w lokalach użytkowych oraz przestrzeni publicznej. Duży wybór wzorów oraz form w jakich dostępne są panele umożliwiają ich dobranie do każdego stylu aranżacyjnego. Polska marka Dunes oferuje najwyższej jakości panele 3D charakteryzujące się trwałością oraz doskonałą prezencją.

Dunes logo firmy Groovy

Panele dekoracyjne 3D umożliwią nam odmianę mieszkania, domu czy też lokalu użytkowego. Wysoka jakośc wykonania, precyzja a także wysokiej jakości surowce zapewniają wytrzymałość paneli 3D. Za pomocą takiej dekoracji ozdobić możemy praktycznie każde pomieszczenie - sypialnie, salon czy też pokój dzienny.

Model Groovy to nowoczesna fala symetrzycznie rozmieszczone na panelu. Wzór ten sprawdzi się w wielu aranżacjach wnętrz. Model montować można zarówno w pionie jak i poziomie co pozwala na optyczne manipulowanie przestrzenią. Panele Groovy montować można na całej ścianie jak i tylko na jej fragmencie.

Gipsowe panele 3D na ścianę przeznaczone są do montażu tylko i wyłącznie we wnętrzach. Dekoracja nie może mieć bezpośredniego kontaktu z wodą, jednak zastosowania może być w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Groovy

Panele 3D oferowane są w stanie surowym - odlew w białym kolorze. Dekoracja tego typu po montażu może być pomalowana farbami ściennymi na dowolny, preferowany kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Panele 3D Groovy aranżacja wnętrza

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Groovy Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 100 cm
  • Grubość: 1,5 - 3 cm
  • Waga: ok. 12 kg
  • Pole powierzchni: 0,8 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,25 szt
  • Cena za 1 m2: 187,5 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×