Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Dunes Highball - Gipsowe panele 3D na ścianę

(kod: 16100) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
150 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
 • Wysyłka w 3 do 15 dni
 • kod: 16100

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Opis produktu

Panele 3D jako dekoracja przestrzeni zastosowane mogą być w każdym rodzaju wnętrz - w zaciszu domowym, lokalach użytkowych a także przestrzeni publicznej. Duży wybór form, kształtów, modeli paneli 3D umozliwia dopasowanie odpowiedniego panelu do każdego stylu aranżacyjnego. Dekoracja 3D wykonana z gipsu oferowana jest przez polską markę Dunes to wysokiej jakości panele gipsowe charakteryzujące się wytrzymałością oraz trwałością.

Dunes Highball

Dekoracja ścienna 3D pozwoli nadać niepowtarzalny charakter każdej przestrzeni niezależnie od stylu aranżacyjnego. Duża precyzja wykonania wzorów i wysoka jakość stosowanych materiałów są gwarancją doskonałego wyglądu paneli gipsowych i ich dużej wytrzymałości. 

Model Hihgball to wyrazisty lecz zarazem przyjemny wzór dla oka. Miękkie fale przebiegające przez panele oraz delikatne wypustki na panelu idealnie się uzupełniają. Model Highball idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni jak i na korytarzu. Panele można dowolnie malować na preferowane kolory.

 

Marka Dunes wykonuje panele 3D z zastosowaniem najwyższej jakości surowców, które są w pełni bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Dekoracja przeznaczona jest do montażu we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności (panele nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu z wodą). Dekoracja doskonale prezentować będzie się zarówno w salonie, sypialni, pokoju dziennym a także w restauracjach, hotelach.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Highball

Dekoracja gipsowa oferowana jest w stanie surowym - jako surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po montażu na ścianie panele pomalować można na preferowany kolor przy zastosowaniu farb ściennych (panele należy uprzednio zagruntować). Do malowania polecane są farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe. Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Highball Dunes

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Highball Dunes

 • Szerokość: 80 cm
 • Wysokość: 100 cm
 • Grubość: 1,5 - 3 cm
 • Waga: ok. 12 kg
 • Pole powierzchni: 0,8 m2
 • Użycie na 1 m2: 1,25 szt
 • Cena za 1 m2: 187,5 zł
 • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Fale

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×