Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Dunes Honey - Gipsowe panele 3D na ścianę

(kod: 16120) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
140 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16120

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 70
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Hexagon

Opis produktu

Dekoracje ścienne wykonane z gipsu to wygodne rozwiązanie aranżacyjne sprawdzające się w każdym wnętrzu - w salonie, w sypialni, w pokoju dziennym a także dziecięcym. Panele tego typu stosować można również w przestrzeni publicznej - hotelach, restauracji bądź biurach. Marka Dunes oferuje szorki wybór różnego rodzaju paneli 3D zarówno o nowoczesnych, geometrzycznych formach ale także w bardziej klasycznych, falujących kształtach.

Dunes Honey

Dekoracje gipsowe 3D pozwalają odmienić mieszkanie, lokal użytkowy czy też przestrzeń publiczną. Różnego rodzaju wzory oraz formy paneli umożliwiają dopasowanie ich do każdego stylu aranżacyjnego - do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrza a także do tych o bardziej klasycznej, stonowanej stylistyce.

Model Honey to wzór inspirowany naturą. Struktura złożona z heksagonów różnej wysokości nawiązuje do plastra miodu. Uporządkowana oraz geometryczna stylistyka wprowadza ład i porządek. Model ten sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Idealnie wyglądać będą też w pokoju dziecka jako ciekawy akcent wystroju wnętrza.

 

Gipsowe panele 3D na ścianę tworzone są przy zastosowaniu pełni naturalnych surowców najwyższej jakości. Panele przeznaczone do stosowania we wnętrzach. Można je wykorzystywać w pomieszczeniach o wyższej wilgotności, ale panele nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu z wodą. 

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Honey

Panele sprzedawane są w stanie surowym – surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po montażu panele można malować farbami ściennymi na preferowany kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Honey Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 70 cm
  • Grubość: 1,5 - 3,5 cm
  • Waga: ok. 10 kg
  • Pole powierzchni: 0,56 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,79 szt
  • Cena za 1 m2: 250,60 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 70
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3,5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Hexagon

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×