Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Klej Semin CE 78 - Dunes

(kod: 17057) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
20 zł + dostawa 20 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 17057

Opis produktu

Gipsowe panele 3D to doskonała dekoracja sprawdzająca się w każdym wnętrzu. Ściana pokryta tego typu dekoracją efektownie zdobi przestrzeń. Polska marka Dunes oferuje wiele wzorów oraz form - od klasycznych fal po nowoczesne, dynamiczne, geometryczne wzory. Taka gama produktów pozwoli dobrać panel do każdego wnętrza w każdej stylizacji.

Dunes logo firmy

Klej Semin CE 78 polecany jest przez producenta paneli gipsowych Dunes do montażu produktu na ścianach. Klej polecany jest także do łączenia paneli.

Semin CE 78 dostępny jest w 2 pojemnościach:

  • 5kg - wydajność - ok. 1,2m2
  • 20kg - wydajność - ok. 5m2

Klej zakupić można tylko przy zakpie paneli marki Dunes.

Klej gipsowy panele Dunes

Wymiary elementów zestawu:

  • Pojemność: 5 lub 20kg
  • Miejsce stosowania: klej wewnętrzny
  • Wydajność: 5kg -1,2m2 lub 20kg - 5m2

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×