Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Gipsowe panele 3D na ścianę Dunes Laguna

(kod: 17050) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
176 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 17050

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 1,5-3
Wykończenie zaprawki
Materiał gips

Opis produktu

Panele gipsowe 3D na ścianę to nowoczesny i oryginalny sposób na aranżację wnętrza. Panele produkowane są w wielu stylach, formach - pozwala to na dobranie odpowiedniego wzoru do każdego wnętrza, do każdej stylizacji. Produkty marki Dunes to panele 3D najwyższej jakości - doskonale prezentują się na ścianach.

Dunes logo firmy Laguna

Dekoracje 3D z gipsu stosować można w każdym wnętrzu - zaczynając od mieszkania - kończąc na lokalach użytkowych jak restauracje, bary, sklepy bądź salony piękności. Panele 3D montowane mogą być zarówno na całej ścianie jak i na jej fragmencie jako mniejsza dekoracja - w obu przypadkach doskonale się prezentują.

Model Laguna to kolejna wariacja na temat fali. Panel pokryty jest falującymi liniami, które płynnie przebiegają mięszy panelami. Wzór ten jest bardzo spokojny - wprowadzi harmonię do kazdego wnętrza uspokajając nasze zmysły.

Panele gipsowe 3D tworzone są z najwyższej jakości surowców. Wszystkie komponenty wykorzystane w procesie produkcji są w pełni natualne. Panele przeznaczone są do stosowania we wszystkich wnętrzach, również tych z podwyższoną wilgotnością. Przy takim zastosowaniu uważać należy, aby panel nie maił bezpośredniego kontaktu z wodą.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Laguna

Panele 3D wykonane są w stanie surowym - jest to surowy odlew gipsowy zachowany w odcieniach bieli. Panele można pomalować na dowolny kolor po montażu na ścianie. Do malowania polecane są farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Laguna Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 100 cm
  • Grubość: 1,5 - 3 cm
  • Waga: ok. 12 kg
  • Pole powierzchni: 0,8 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,25 szt
  • Cena za 1 m2: 220,00 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 1,5-3
Wykończenie zaprawki
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×