Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Gipsowe panele 3D na ścianę Dunes Lily

(kod: 16115) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
140 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16115

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 6
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Kwiaty

Opis produktu

Panele ścienne 3D marki Dunes to najwyższa jakość idąca w parze z nowoczesną i unikatową stylistyką. Szeroka gama dostępnych modeli o różnych formach, kształtach - od klasycznych fal po nowoczesne, geometryczne formy - pozwoli dobrać model, który idealnie wpisze się w nasza koncepcje dekoracji wnętrza. 

Dunes logo firmy Lily

Dekoracyjne panele 3D sprawdzą się zarówno we wnętrzach mieszkalnych - w sypialni, salonie, pokoju dziennym, dziecięcym czy też w korytarzu - ale także w przestrzeni publicznej i lokalach użytkowych - w restauracjach, biurach, kawiarniach, butikach, salonach piękności. Tak szerokie możliwości pozwalają ozdobić wnętrza w każdym stylu.

Model Lily oparty jest na motywach kwiatowych. Lekka forma paneli oraz subtelne kształty pozwalają wykorzystać go praktycznie w kazdej przestrzeni. Gwarantują one oryginalny i nietypowy charakter wnętrza. Panele po montażu można dowolnie malować, co pozwala uzyskac różnego rodzaju efekt końcowy.

Panele dekoracyjne ścienne 3D wykonane są z naturalnych komponentów - gwarantuje to bezpieczeństwo na ludzi, zwierząt oraz środowiska. Przeznaczone są do montażu we wnętrzach - również tych o podwyższonej wilgotności (należy uważać, aby panele nie miały bezpośredniego kontaktu z wodą). Dekoracje tego typu montować można zarówno w mniejszych kompozycjach, na tragmencie ściany jak i na całej jej powierzchni.

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Lily

Produkt oferowany jest w stanie surowym. Oznacza to, że panele są surowym odlewem gipsowym w białym kolorze. Po zakończonym montażu można pomalować je na preferowany kolor przy wykorzystaniu farb ściennych. Stosować do tego można farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Lily Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 80 cm
  • Grubość: 1,5 - 6 cm
  • Waga: ok. 13 kg
  • Pole powierzchni: 0,64 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,56 szt
  • Cena za 1 m2: 218,40 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 6
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Kwiaty

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×