Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Dunes Maze - Gipsowe panele 3D na ścianę

(kod: 16116) Produkt wyprodukowany w Polsce Dunes
176 zł + dostawa 130 zł
Dla zamówienia powyżej 615 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 15 dni
  • kod: 16116

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe

Opis produktu

Trójwymiarowa dekoracja ścienna to nowoczesne i oryginalne rozwiązanie zdobiące wnętrze. Polska marka Dunes oferuje szeroki wybór różnego rodzaju wzorów oraz form paneli 3D, dzięki czemu dopasowac możemy je do każdego stylu aranżacyjnego - zarówno do tych klasycznych jak i bardziej nowoczesnych. W ofercie znajdują się wzory od spokojnych fal aż po nowoczesne, geometryczne formy.

Dunes Maze

Dekoracja ścienna 3D zastosowana może być w każdym pomieszczeniu - zarówno w mieszkaniach, domach ale także w lokalach użytkowych czy też przestrzeni publicznej - w hotelach, restauracjach, salonach piękności, biurach czy też butikach. Marka Dunes to gwarancja precyzyjnego wykonania paneli, które charakteryzują się doskonałą jakością a także zachwycającym wyglądem.

Model Maze to bardzo charakterystyczny wzór. Posiada on nieregularną formę przypominającą swojego rodzaju labirynt. Ekspresja oraz nieregularność wrozu zapewnia wrażenie ruchu. Model ten sprawdzi się w wielu wnętrzach - w zależności od zastosowanego koloru panele można jeszcze bardziej ożywić jak i nieco stonować.

 

Panele 3D wykonane są z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje bezpieczeństwo zarówno dla ludzi, zwierząt a także środowiska naturalnego. Dekoracja przeznaczona jest do montażu we wnętrzach, również tych o wysokiej wilgotności (jednak bez bezpośredniego kontaktu z wodą).

Zbliżenie na panele gipsowe 3D Maze

Panele Dunes sprzedawane są w stanie surowym – czyli jako surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po zamontowaniu dekoracji panele można malować farbami ściennymi na preferowany kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary paneli 3D Maze Dunes

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 100 cm
  • Grubość: 1,5 - 3 cm
  • Waga: ok. 12 kg
  • Pole powierzchni: 0,8 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,25 szt
  • Cena za 1 m2: 220,00 zł
  • Materiał: gips

*Powyższe wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w zależności od partii/ serii produkcyjnej

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 80
Grubość [cm] 3
Materiał gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.

Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie:

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×